Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Co kupić do 700zł.


Recommended Posts

Witam, mam zamiar kupić replikę z całym sprzętem ( nazywacie to chyba szpejem). Fajnie by było gdyby replika zamknęła się w 700 zł, a całość w 1300-1400. Robiłem pewne rozpoznanie ale ilu ludzi tyle opinii. Z tego co ludzie piszą replika ak cm 0.40 jest dobra. Słyszałem też o 10000000 innych 0.4xx i jakichś innych rk i g36. Nie wiem co będzie najlepsze. Gdyby było coś w rozsądnej cenie to przygarnął bym jakąś m4 albo hkaśkę. Proszę o pomoc z wyborem bo nie chcę się w jakiś syf pakować. Zacznijmy od repliki a później będę pytał o wszelkie dodatki np baterię, słyszałem że lipo jest okey. Pozdrawiam !!!

Link to post
Share on other sites

Masz 1400zł a na replikę przeznaczasz tylko 700. Po co ci szpeje za 700? Chcesz się lansować czy strzelać? Może idziesz w stronę konkretnej stylizacji? Wtedy byś wiedział jakiej repliki szukasz.

Musisz doprecyzować swoje wymagania.

Link to post
Share on other sites

Marqu najchętniej zamknął bym się e 1000 zł jezeli 300 zl na szpej wystarczy. Idę strzelać a nie na pokaz mody. Co do repliki to myślałem o cymie lub m4, praktycznie wszystko mi pasuje (jeżeli jest porządne). Najchętniej to bym scara przygarnął haha :icon_smile:. Co do broni chcialbym żeby byla bardziej większa niż mniejsza(bardzo duży ze mnie chłop). + replika chyba bardziej w teren niz do cqb chociaz jezeli bylaby okazja na cqb tez bym wyruszył. Co do replik na które patrzyłem to ca4 km12 od classic army ( na gunfire) oraz CM16 Carbine Light DST od G&G (gunfire) ale co do tej pierwszej to ma tylko 350 fpsow i zastanawiam sie czy to duza różnica. Pozdrawiam

 

Używki też mogą być ale to juz o konkrety proszę.

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Nie przeszkadza ci, że obie repliki są plastikowe?

Na GF jakoś nie widzę nic do 700zł co mógłbym polecić. Jest na promocji m4 od LCT. Osobiście pewnie bym kupił ale nie wiem czy mógłbym polecić.

Zobacz na Taiwangun. Zwróć uwagę na kałaszki od Boyi z serii RK. Generalnie sprzęt polecany. Czytaj opisy, bo są wersje ze stalowym body i to w niższych pieniądzach niż chcesz przeznaczyć. Jak ci obojętne czy kałasz czy emka to może warto się zastanowić.

Link to post
Share on other sites

Z konkretów w tym przedziale cenowym to seria RK (RK-02, RK-05 i tak dalej). Teraz na TG jest promocja, na Cymy serii 04x też. Który dokładnie model danej serii wybierzesz to kwestia gustu, bo mechanizmy są takie same. Różnica tkwi w długości lufy i wyglądzie zewnętrznym.

Oczywiście Cyma ma inne bebechy niż RK, ale jest to porównywalna jakość.

Co do emek LCT to nie wiem. Zawsze sceptycznie podchodzę do takich dużych przecen. Jak się okaże, że coś jest z nią nie tak, to możesz odesłać. Podana przez Ciebie replika ma szynę, starczy zdjąć chwyt transportowy.

Edited by kukunamuniu
Link to post
Share on other sites

Trudno niestety coś więcej o tej LCT powiedzieć, nie jest zbyt popularna. Popytałem trochę Googla i w recenzjach za granicą mówią, że bardzo ładna zewnętrznie, całkiem niezła w środku - i że warta swojej ceny, pomimo kilku przestarzałych rozwiązań (np. plastikowa komora, ale z tego co widzę to standardowa, więc jak będziesz chciał to wymienisz na inną. Poza tym plastikowa komora wcale nie musi być zła) Poczytaj jeszcze sam, może to pomoże Ci w decyzji.

U nas znalazłem to:

http://forum.wmasg.pl/topic/138446-emki-lct/#entry1840603

http://www.airsoftolsztyn.pl/viewtopic.php?t=2749&postdays=0&postorder=asc&start=0 (w dalszych postach jest trochę dyskusji o LCT)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...