Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

W skrócie jestem studentem i nie mam za bardzo możliwości w mieście w którym studiuje strzelać się w lesie ale za to jest fajne miejsce do CQB (ograniczenie 340 fps) dlatego kupuje nową replikę a mianowicie CM.045 która w czasie studiowania ma służyć jako replika do CQB ale po w wakacje mam zamiar z nią chodzić do lasu bo tylko taka jest możliwość w mojej mieścinie. Dlatego pomyślałem że po prostu przez te 9 miesięcy będzie sprężyna z mniejszą mocą a na te pozostałe 3 będę zwiększał moc tak powiedzmy do tych 430 fps. I tu pojawia się pytanie co wymienić aby wszystko ładnie śmigało.

 

W pierwszej kolejności zamontuję prec lufe i tu jedno z pytań czy lufa 300mm nie będzie wystawała no i oczywiście gumkę (tylko jako)

Więc piszcie co wymieniać najlepiej podać gotowe produkty jeśli można. :D

Link to post
Share on other sites

No tak. Bo przecież nikt przed Tobą nie kupił CM.045 ani jej nawet nie tuningował...

Przejrzałeś chociaż forum? Czy prosto po rejestracji postanowiłeś założyć posta? Przy takiej samodzielności nie wróżę Ci sukcesów na studiach...

Link to post
Share on other sites

Przejrzałem ale tak się złożyło że jak ktoś robił replikę to albo do lasu albo do CQB ;)

 

Więc najlepiej od razu się zapytam czy jest taka możliwość i sens robienia czegoś takiego jak napisałem na poczatku ?

Link to post
Share on other sites

Tak. Popro ś w sklepie o downgrade do 340fps. Nic innego nie wymieniaj.

 

Będzie działać, będzie dobrze, będzie fajnie siać, będą się Ciebie bać.

 

Lufy nie wymieniaj. Wymień za to gumę na przeźroczystego guardera/zieloną G&G, systemę.

 

Lufy, tłoki, dysze, silniki sobie odpuść. Znacząco zwiększysz cenę repliki, a prawie nic nie da (no chyba, że zainwesujesz w lufę prometheusa 6,03mm lub wyżej).

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...