Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Jak chcesz Webleya to masz do wyboru tylko Wella i Winguna. Ten drugi jest znacznie droższy. Zasieg nie powala ale te 20m jest. Ma on niby gumkę hopup ale bliżej temu do plastiku i działanie jest niemal zerowe. Nie wymienisz tego na nic innego. Niektóre egzemplarze mają problem ze szczelnością z tyłu łuski ale to bardzo łatwo poprawić. Nie wiem jaki masz na niego pomysł ale ja osobiście go lubię.

Link to post
Share on other sites

Właśnie go dostałem (z TG po promocji za 180 pln :-). Wykonanie niezłe, miła zabawka. Jest trochę testów na YT ale nic konkretnego. Podobnie na forach. Najważniejsze to miejsc WinGun tylko Well. Jak postrzelam napiszę.

Właśnie nigdzie nic nie umiałem znaleźć

 

Jak chcesz Webleya to masz do wyboru tylko Wella i Winguna. Ten drugi jest znacznie droższy. Zasieg nie powala ale te 20m jest. Ma on niby gumkę hopup ale bliżej temu do plastiku i działanie jest niemal zerowe. Nie wymienisz tego na nic innego. Niektóre egzemplarze mają problem ze szczelnością z tyłu łuski ale to bardzo łatwo poprawić. Nie wiem jaki masz na niego pomysł ale ja osobiście go lubię.

To mówisz że do puszek do się strzelać? Wiadomo. Na bliższe dystanse od 10m (chociaż te 400-425fps to jeszcze ujdzie (przynajmniej u nas) i ewentualnie właśnie w takich sytuacjach bo z tym większa mobilność. Może na cqb jak kiedyś zmierze. A do tych 20 m to prosto jeszcze leci? :o I jakich kulek używasz? Może weź 25

Edit: Lżejsza kulka to i hop up lepiej działa. Jak jest chłodno to może nawet 20 ale to już zależy od pistoletu co się bardziej przekłada na lepsze proporcje zasięg - celność

Edit2: A biore właśnie ten bo najtańszy realistyczny z rodziny krótkich broni... A tego drugiego to na gf nie ma i

Edit3: Z tego co widze to na tg to 212 zł teraz

Edited by Matrixar
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...