Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nieznana replika,uszkodzona blokada spustu, pytania.


Recommended Posts

Witam

 

Pare dni temu dostałem replike gazową z full metal.

 

Wygląda na replike STi ale nie jestem pewien, potrzebuje kupić do niej dodatkowy magazynek.

 

Blokada spustu niedziała, lata w górę i dół.

 

Link do zdjęć - http://www17.zippyshare.com/v/9sqpwW9s/file.html

 

http://www17.zippyshare.com/v/RueXGWHY/file.html

Edited by Huczul011
Link to post
Share on other sites

To Beretta M9 KJW. Jak ktoś wcześniej rozbierał bezpiecznik to mógł uszkodzić mechanizm bezpiecznika (trzeba to zrobić z głową i nie na siłę) lub zgubił malutką sprężynkę. Jak ci nie zależy na bezpieczniku to np. podklej go na gleju na gorąco, żeby nie latał. W razie potrzeby będzie można to łatwo rozkleić.

Link to post
Share on other sites

Nie oto chodzi, w domu na próbę strzelałem na sucho, tylko z nabitym magazynkiem z greengas bez kulek,i tak po ostatnim strzale bez kulek,to z wszystkich stron ten gad się ,,spuszcza" jakby cos wybuchlo w środku,tak to widzę tylko, niewiem jak to opisać. Po ostatnim strzale nie cofa się, jest normalnie. A zamek sie zatrzumuje w tylnej pozycji z green gas. A bez niego to nie zatrzymuje sie, to chyba normalne. Gdy ładuje magazynek green gasem to 10 sekund chyba jest ok, niewiem. To moja pierwsza gazowa replika.

Link to post
Share on other sites

Skoro strzelasz bez kulek, to znaczy że walisz tak długo aż ilość gazu w magazynku jest tak mała, że ciśnienie jest zbyt niskie aby cofnąć zamek do tyłu. Jeśli zamek nie cofnie się odpowiednio daleko, to zawór w magazynku nie jest zwalniany i wywalana jest reszta gazu. Żeby tego gazu było wyrzucone sporo to musisz mieć nieszczelny tłok. Druga opcja jest taka, że strzelasz za szybko i pistolet ci zamarza.

Spróbuj z kulkami i oddawaj strzały co kilka sekund. Jak wystrzelisz cały magazynek to wszystko jest ok.

Link to post
Share on other sites

Ok jutro kulki kupie. A co do wywalania gazu to gdy wywala to troszeczkę zostaje w magazynku, tak troszkę. Postaram się strzelać co 2 sekundy lub mniej. Ja właśnie myślę o tym tłoku bo sporo tego gazu wywala, jedno napełnienie magazynku gazem wystarczy mi na 20 strzałów na sucho bez kulek. Tylko dużo ten tłok kosztuje? Możesz mi podać link do tłoka to jakoś go wymienie w replice, bo na serwisy zabardzo brak czasu. Muszę na nowo regulować gumkę HOP-UP? W mojej replice niema takie dziurki w sobie że można ją regulować za pomocą takiego klucza czy też śrubokręt bez rozbierania, regulowania i składania repliki aż do uzyskania efektu.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

A jeszcze mam problem z magazynkiem, otóż podczas napełniania magazynka green gazem, to powinien być znak o napełnieniu magazynka w postaci wylotu gazu, no wiecie. A u mnie tego nie ma wiec, myślę z mam nie

strzelny magazynek lub

ta uszczelkę w gwincie. A co do tego tłoka to, jaki byście polecili czy obojętny? A co do bezpiecznika to można go wymienić? Czy też sprężynkę włożyć co panowie na gorze pisali, tylko nie wiem gdzie za bardzo, po wyjęciu magazynka oraz przełączenia trybu ognia w

dol i przyciągnięcia do siebie chyba szyny spustowej, no ten element podczas przeładowania repliki co się lapie od góry

.Będę kupował części do niego na TaiwanGun, bo widze z taki magazynek jest za 50 zł około.

Link to post
Share on other sites

1. Nie, napełnienie magazynka nie powinno się tak objawiać.

2. Na TG nie znajdziesz cylindra ani tłoka do replik gazowych, zresztą najpierw sprawdziłbym czy to faktycznie to, bo nie wydaje mi się aby była konieczna wymiana. Jeżeli to nieszczelność na głowicy tłoka najpierw sprawdź uszczelkę czy jest cała i przesmaruj ją.

 

Nie bój się rozkręcać elementów zamka, jest stosunkowo prosty w konstrukcji, uważaj na ewentualne sprężynki, rób wszystko powoli będzie dobrze ;)

Link to post
Share on other sites

Okej: D. Będę uważał, za jakiś tydzień przyjdą części z Polski w tym gaz, w tym magazynki do tej

M9

oraz, oraz olej do smarowani replik z TG, a jeśli chodzi o cylinder i tłok to, z jakiej stronki można zakupić? Gdy

przyjdzie gas to nagram Wam filmik jak to wyglada.

Ale wolałbym kupić już te części, bo za tydzień znajomi jada do Polski i bym dzięki temu bym pieniędzy zaoszczędził na wysyłce... Czyli co? Kupić tak: Magazynki, cylinder nie wiem, jaki i tok nie wiem jaki, smar i

wydzior

do czyszczenia lufy oraz parę butelek

greengazu

... Wow.

Mareq

przykro mi z litery tobie wyszły wywietrznikami w monitorze... Cos mi sie wali z przegladarka :x

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

To wszystko.

 

A więc tak... Jeśli chodzi o magazynek to otwór do którego wprowadza sie gaz , z tego co widzę ma czarną uszczelkę okrągłą. Ten gwizdek z uszczelką można odkręcić z tego co zauważyłem. W środku repliki, po zdjęciu górnej części zostaje mi 1 śrubka, i to tyle. Są 3 sprężyny, 1 pod lufą i 2 z tyłu między srebrnym czymś a pod srebrnym czymś jest chyba mechanizm blokady ognia, który mi niedziała... Bardziej rozłożyć tej repliki nieumiem i się boję że tego spowrotem niezłoże. :(.d9d4975284deeb69eedfa4915691c417.jpgfe5187268052c928a1a7be084b92e33e.jpg8d35bc9df8db315608934d70e7675c20.jpge2e6cfee2570691bccaf18d845216cd2.jpgebca5123af4fcf25bcd23c689e315341.jpgc40263b5931896465d905244a1e174e1.jpg768d7fb18370bb196cd233e67e555b2b.jpge2cdeafd1cd3d0b0cfb7ca045a475ac1.jpgd99d3988d640a34c97e76cd73b357951.jpg2f3a16c54537939affd2b8d9e8ee0532.jpge6bcdfc7ee1d080a33a28e43f74ca787.jpg6b430dbb4f26375457580ff34d5c90f8.jpg16c2efc5bd32dc178f6fa933146c9265.jpg74b75f59fe95a01d40ea8324cdeb9ab2.jpgb2dcec27fb715dfdc433aae51957f8d9.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Aby wymienić głowicę tłoka i tak potrzebujesz kompletnie rozebrać zamek. W Beretce do tego musisz najpierw rozmontować blokadę a przy tym idzie nadszarpać nerwy i zgubić kilka drobnych elemencików. Części musisz szukać w zagranicznych sklepach lub zapytać w TG czy ci nie sprowadzą. Sam kiedyś kupowałem u nich drobnicę, której normnalnie nie mają na sklepie internetowym.

Jak boisz się sam grzebać to będziesz musiał posiłkować się serwisem i zaraz się okaże, że za podobne pieniądze kupisz nowy pistolet.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...