Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

RPK CM.051 wymiana sprężyny


Recommended Posts

Wystarczy zmiana tłoka.

Osobiście mam ten https://gunfire.pl/p...-zwezonych.html założony przez Mendiego.

Replika śmiga na chińskim m150(zostało mendiemiu po jakimś dragunowie) batce 11.1v.

Na stocku było wystrzelone 10k a po lekkim tuningu u mendiego na 470fps gdzie został założony wyżej podlinkowany tłok poszło kolejne 20k i nie widać/słychać by zębatki miały się sypać. Także dobrze wypodkładkowane i bez wad powinny spokojnie pochodzić "trochę" czasu.

Edited by Endranii
Link to post
Share on other sites

Podchodzi do standardowej listwy. Cały bajer to tylko odpowienio to wypodkładkować.

 

W drugą stronę jest to niemożliwe ze względu na budowę zębatki tłokowej (tłok standardowy nie jest kompatybilny z zębatką 32:1 i innymi z "powiększonym kółkiem" na środkowej.

 

Tak na szybko pstryknąłem fotę:

- tłok zwężany + standardowe zębatki (tak wiem gb wymaga doszlifowania, po prostu chciałem pokazać, że budowa tłoka umożliwia jego zamontowanie przy standardowych zębach). (btw. ktoś zgadnie, co to za "brzydki gearbox"?). Może i nie widać, ale zęby tłoka są na tym samym poziomie co zębatka... przy dobrym wypoziomowaniu kół powierzchnia styku jest taka sama jak w standardowym tłoku...

 

aaeb9baa1cd12.jpg

 

Zębatki 32:1 są odpowiedniejsze, bo łatwiej to zgrać + mają lepsze przełożenie do dużych FPS + mają szersze "mniejsze kółko" na zębatce środkowej = rozłożenie siły na większej powierzchnii (choć wg. mnie 100:200 SHS powinno każdego zadowolić).

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...