Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Oznaczenia na broniach i mundurach.


Recommended Posts

Tak dokładnie, tylko chodzi mi o dokładniejsze informacje odnośnie co oznaczają w tym wypadku litery "CH" oraz czy numer np.3 odpowiada w tym wypadku jakieś konkretnej funkcji np. medyk itp.? Jeszcze czy jest jakaś reguła przypisywania numeracji dla danego operatora?

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Tak dokładnie, tylko chodzi mi o dokładniejsze informacje odnośnie co oznaczają w tym wypadku litery "CH" oraz czy numer np.3 odpowiada w tym wypadku jakieś konkretnej funkcji np. medyk itp.? Jeszcze czy jest jakaś reguła przypisywania numeracji dla danego operatora?

Pozdrawiam.

Eee, wydaje mi się, że ten cały system jest dużo prostszy niż sądzisz. Ot, trzeci koleś w grupie Czerwone Hulajnogi. Jeśli grupa jest zgrana i gdy wszyscy wyglądają tak samo, poznają się po numerach. Podejrzewam też, że łatwiej wydawać polecenia cyferkom niż każdego wywoływać imiennie. Litery z przodu są pewnie głównie dla outsiderów, żeby wiedzieli co to za groźni operatorzy tak pięknie kroją tort i nie przyznają się do trafień :icon_razz:

Edited by Mixon
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...