Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam. Potrzebuję dobrego m4 do 1000 zł. Replika ma służyć głównie do lasu. Podoba mi się https://gunfire.pl/product-pol-1152208357-Replika-karabinka-AM-014-dark-earth.html

I

https://gunfire.pl/product-pol-1152209797-Replika-karabinka-ELAR-MA1-Elite-Version.html

 

Która będzie mniej awaryjna i nie będzie wymagala dużego tuningu?

 

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Ten plastik podobno jest dobrej jakości. Chcę, żeby miała dobre bebechy.

 

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

 

Może i jest, ale osobiście za plastik nie dałbym więcej niż połowę tej ceny.

No i chyba zasadniczo raczej każdy metal będzie wytrzymalszy od najlepszego plastiku, czy coś się w tej materii zmieniło?

Link to post
Share on other sites

Dobre tworzywo sztuczne jest lepsze od słabego metalu stosowanego w większości replik. Taki plastik w pistoletach TM jest wytrzymalszy niż niemal wszystkie klamki z "metalu".

 

Z tym, że w tym wypadku wolałbym EL.

Edited by mikadorus
Link to post
Share on other sites

Każda replika jest zabawką, ale nie każda zabawka repliką ^^ Gdzie się podziało dążenie do realizmu? Ludzie kupują zabawkowe plastikowe emeczki "czołowych producentów", bo niby mają dobre bebechy, które potem okazują się być mocno przeciętne a w tej samej cenie można kupić ładnie wykonane metalowe EA. Nie przepłacajmy za markę. Do tego chyba każda replika wymaga jakiejś poprawki w GB. Akurat emka to wyjątkowo łamliwa i podatna na powstawanie luzów konstrukcja.

 

PS fajnie, że GF stanął na wysokości zadania i cena jest uczciwa, a nie podwyżki "bo mogą".

Edited by Ryzbor
Link to post
Share on other sites

Jak z środkiem

 

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Czy w e&l trzeba będzie robić tuning tak 200+?

 

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

 

Tzn? Zgodnie ze specyfikacją jest. A różnica pomiędzy platinum a elite jest ogromna.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...