Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam serdecznie, ostatnimi czasy na ganfajerze pojawiła się nowa marka gazowych pistoletów, mianowicie Secutor, w ich ofercie znajduje się seria replik Colt 1911 pod nazwą rudis, oraz Glock'ów 17 pod nazwą Gladius, te drugie już znikły z oferty bardzo szybko. Moje pytanko brzmi co możecie powiedzieć na temat rego pierwszego? Wiem że robiony na bazie kp-07 od kjw, i że standard Tokyo Marui, oraz iż nie powinno być problemu z częściami do niego, ale oprócz tego to znalazł się ktoś co kupił tego przetaktycznego colta? Ktoś coś może powiedzieć ciekawego na jego temat? Sam szykuję się po 10 kupić, ale nie specjalnie nie mogę znaleźć informacji na temat tego cacuszka, jedyne info to strona producenta oraz recenzje na youtube w języku hiszpańskim... Bardzo interesuje mnie również kompatybilność magazynków, czy w razie "W" podchodzą magazynki od Tokyo Marui i od KJW? Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.

 

Link do tego pistoletu

https://gunfire.pl/product-pol-1152216071-Replika-pistoletu-Rudis-VI-Black.html

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Chciałem tyko nakierować że na 90% jest to produkt APS'a. Chociaż nie widzę w ofercie APS'a Coltów na CO2

Colty APS'a na GG są po 80 dolarów, w Polsce po 300-350 zł. Niech te na CO2 będą droższe, powiedzmy za 400-450 zł.

 

Nie mówię że APS to zły producent, ale dać prawie 800 zł bo ma fikuśne wycięcia w zamku?

W sumie kto bogatemu zabroni ;)

Link to post
Share on other sites

Ja nie wiem kto produkuje te Colty, można wiedzieć skąd info że to KJW?

 

Seria Gladius to "Glocki" od APS i w tematach o APS szukałbym odpowiedzi.

 

Skoro wiecie na 100% że seria Rudis to Colty od KJW, to w tematach o KJW szukał bym odpowiedzi.

Link to post
Share on other sites

Witam serdecznie, pistolet ten doszedł do mnie dzisiaj po południu (Rudis), muszę przyznać że urody mu nie brak, nacięcie może i nie potrzebne, ale z bliska wyglądają znacznie lepiej, kiedyś wyczytałem że robili go na bazie KP-07 od KJW, więc rzeczywiście można na forum o tych replikach szukać co nie co. Co do repliki, opakowanie to standardowe pudełko kartonowe z nadrukowanymi logo producenta wszędzie gdzie się da, a w środku wypełnione fajną czarną gąbką. W zestawie znajduje się oczywiście replika i magazynek, ale także instrukcja (szok i niedowierzanie) co jest diabelnie, ale to naprawdę diabelnie prosta, oczywiście logo producenta również gdzie się da. Dodatkowo znajdują się w zestawie dwa klucze imbusowe, duży do śruby od magazynka, i maleńki od muszki. Oraz coś co mnie bardzo zaciekawiło, dodali dodatkową dyszę, tylko szkoda że nie opisali która jest która, gdyż jedna daje około 400 fps a druga około 350, o ile się nie mylę. Co do repliki samej w sobie wszystko działa jak należy, nawet obustronna blokada spustu i zamka, w kp-05 były z tym problemy, przynajmniej w moim, magazynek nie wystaje za bardzo, wygląda to przyjemnie i schludnie. Jak dobrze pójdzie to w niedzielę go przestrzelam, a dokładniejsze testy porobię w poniedziałek, a jak dobrze pójdzie to nawet i tego samego dnia. Na razie zauważyłem że jedna kapsuła przy spokojnym strzelaniu starcza na 3 magazynki, co jest nieco leprze od kjw bo u nich to na 2 w porywach na 2 i pół starczało. I jest diabelnie głośny, dla mnie to plus. Jeśli macie jakieś pytania, to walcie śmiało, postaram możliwie jak najlepiej na nie odpowiedzieć.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witam serdecznie, na początek chciałem przeprosić za dość sporawe opóźnienie, całkowicie wypadło mi to wszystko z głowy. Udało mi się go przetestować w warunkach cqb, i muszę przyznać że spisuje się bardzo dobrze. Kulki lecą dokładnie tam gdzie celowałem. Przetestowałem go również na dystansie 20 metrów, i po ustawieniu hopka byłem w stanie trafić w kartkę papieru A4. Kapsułka co2 starczyła mi na lekko ponad 3 magazynki, więc i tutaj raczej nie ma się o co doczepić. Zauważyłem że farba powoli zaczyna się zdzierać tu i ówdzie ale ja na to nie narzekam. Również warte uwagi jest to że wszelkie oznaczenia na pistolecie zostały naniesione laserowo, a przynajmniej tak to wygląda, powinienem o tym wcześniej napisać ale dopiero teraz sobie o tym przypomniałem XD. Jutro po południu postaram się wrzucić kilka zdjęć pistoletu jeśli to kogoś interesuje. W razie czego czekam na pytania od was.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...