Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Glock 17 [WE] Lufa, gumka i kilka pytań...


Recommended Posts

Witam,

 

Wczoraj przyjechała do mnie paczka z nabytym z Allegro za 270zł nowym, G17 od WE.

To mój pierwszy gaziak więc nie jestem w stanie powiedzieć na jego temat zbyt wiele poza tym, że faktycznie jest nowy i myślę, że u owego Pana śmiało możecie zamówić sobie taki sprzęt.

 

Do rzeczy...

Jak już wspomniałem jest to mój pierwszy gaziak więc od razu chciałbym zapytać:

 

- czy podczas potrząsania repliką może ona mieć jakieś luzy? Swoją potrząsam i delikatnie luźne są wszystkie elementy takie jak zamek, lufa zewnętrzna, lufa wewnętrzna. Wiadomo, że elementy te są pracujące wiec naturalnie jakiś tam luz musi być, ale w chciałbym się upewnić dla własnego spokoju :icon_wink:

 

Drugim tematem jest podkręcenie lekko repliki o preclufę i jakąś gumkę HU.

Na Allegro można dostać lufę KM-Heada za 159,- ale gdzieś po internetach przewinęły mi się również Maple Leaf i Guarder podajże. W co warto zainwestować?

 

Co do gumek to jest ich cała masa. Z tego co widziałem pasują te same co do VSR i stąd też pytanie - którą polecacie.

 

Wiem, że tymi replikami można celnie siać na ok 35-40m. Niektórzy uważali, ze nawet na 50.

Mnie interesuje najbardziej racjonalne wyjście czyli zbalansowany stosunek jakość-kasa.

 

za wszelkie odpowiedzi z góry dzięki :icon_wink:

Link to post
Share on other sites

Imho nie warto za dużo pakować w gaziaka od WE, bo zbliżymy się bardzo blisko do kwoty za jaką prawie moglibyśmy kupić TM.

Szkoły są różne, ale osobiście uważam, że z budżetowymi klamkami trzeba bardzo uważać, żeby nie przeinwestować.

Jeśli bardzo chcesz preckę, to poniżej 120zł z wysyłką można z Japonii lub Chin ściągnąć NineBall/Laylax.

Link to post
Share on other sites

No i znając życie to samo w TM musiałbym wymienić dla żądanego efektu :icon_razz2:

 

Nineball/LayLax w Polsce można kupić za ok 150zł 6.00 i 6.03.

Pytałem też o tego KM-Head'a bo całe forum huczy o tym, że to klasa sama w sobie, najlepsze lufy itp. ale wolałbym, żeby ktoś z użytkowników owej klamki polecił mi coś co u niego siedzi i się sprawdza... albo chociaż wie, że się sprawdza, bo wolę mieć gównianą lufę która miota aż miło na te 40 metrów, niż "klase samą w sobie" za 3x tyle ceblulionów co miecie na 41 metrów.

 

tak jak wspominałem stosunek jakość cena jest dla mnie najważniejszy :icon_wink:

Link to post
Share on other sites

Z wysyłką 160zł, czyli masz 40zł drożej, akurat na gumkę.

W swoim Starku (VFC) wsadziłem tego LL 6.00, dał 7-8fps więcej i minimalnie lepsze skupienie, ale raczej nie uzasadniające większego wydatku jeśli ktoś szuka oszczędności.

Opcję masz jeszcze na PDI z JP za około 150zł.

 

Co do TM to też jest kwestia podejścia, ale ich klamki wyciągasz z pudła i strzelasz, nie trzeba nic dłubać.

Edited by gratek
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...