Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Magnifier Theta Optics


Recommended Posts

W sklepach można natknąć się na magnifiery od Theta Optics: https://gunfire.pl/product-pol-1152209906-Luneta-Magnifier-3x35.html oraz https://gunfire.pl/product-pol-1152209907-Luneta-Magnifier-3x35-V2.html

Ten drugi jest sygnowany jako V2. Czy są jakieś różnice między tymi dwoma magnifierami? Ktoś coś wie na ten temat?

 

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Mam V2 - dziadostwo jak wszystko od nich - montaż się chwieje jak sebix przed blokiem - i będzie się przekręcać. Optycznie rybie oko - krawędzie są tak rozmyte, że tylko na środku coś widać. O świetle nie wspominam.

Jedyne co można pozytywnego powiedzieć to to, że jakoś wygląda. Do lansu (na odpuście) się nadaje.

Link to post
Share on other sites

Nie miałem tego modelu, ale od siebie nie polecam asgejowych magnifierów, w szczególności w połączeniu z asgejowymi kolimatorami.

Fajnie to wygląda, wydaje się przemyślane, ale niestety kiepsko to działa ze względu na niski poziom optyki.

Jak chcesz mieć regulowane przybliżenie to poszukaj lunety biegowej, np. 1-4x.

Link to post
Share on other sites

Też kiedyś chorowałem na zestaw kolimator z magnifierem. Ostatecznie postawiłem na kombo: krótka luneta x4 i na grzbiecie mały kolimator. Nie musisz niczego przerzucać tylko przesuwasz oko. Do tego mam kolimator wyzerowany na 40m a lunetę na 60m. Jest to pierońsko wygodna kombinacja a cenowo potrafi wyjść podobnie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...