Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

g3 JG vs cm.032


Recommended Posts

Witam

Chciałbym zasięgnąć języka i prosić o Wasze opinie na temat tych trzech replik z tytułu. Jak z jakością i ewentualnym tuningiem, w stronę DMR ? Czy może polecicie coś innego? Ma to być druga replika, taka aby dla urozmaicenia się zabawić w innej stylizacji.

Pozdrawiam

S.

Link to post
Share on other sites

W tytule podałeś 2 repliki a nie 3 :) .

Jak chcesz prawdziwe DMR a nie tylko z wyglądu to trochę funduszy to pochłonie. Jeśli masz większy budżet może wybrać inne firmy?

Pojawiło się teraz stalowe G3 a odnośnie M14 to może lepiej zainwestować w G&G?

Jeśli fundusze masz mocno ograniczone to trudno wybrać pomiędzy w plastikowym G3 z łatwiej dostępnymi częściami tuningowymi a metalową M14 Cymy z niestandardowym szkieletem, pękającym elementem zamka i kiepską plastikową osadą.

Ja bym wolał sporo dozbierać do czegoś trwalszego.

Link to post
Share on other sites

A tak, przepraszam:P wyrzuciłem trzecią replikę i nie zmieniłem w opisie.

No tak, wiem że łatwiej byłoby dozbierać na G&G M14 chociażby. Sęk w tym, że z racji tego iż ma to być coś "na zapas i do odskoczni" to nie chciałbym władować w to zbyt dużo hajsu na start. Gdybym miał $ to pewnie już bym się ślinił do cm.057?? SWD. bo raczej RS bym sobie odpuścił.

Tutaj właśnie mam problem z wyborem....pękającego zamka się nie boję, jakoś się powstrzymam od zabawy tą częścią. Cyma się mi bardziej podoba, ale właśnie wiem, że może być problem z tuningiem....tylko to mnie martwi....bo nie wiem ile można byłoby wyciągnąć na ogólnie dostępnych częściach do tej V7, no i co by podeszło jako "zamiennik" z V3/2. Co do osady, to nie problem...powoli przez zimę dłubałbym drewniany zamiennik:)

A gieta....plasik, ale GB do ogarnięcia dosyć prosto...

 

Wiem, że budżetowo kombinuje, ale mam na oku jeszcze Wałka FC lub M4 firmy P&J....

Link to post
Share on other sites

..i nadal masz mętlik w głowie :) . Znam to. Najgorzej jest jak chodzi o tanie repliki, bo chętnie kupisz, żeby w niej pogrzebać. Do tego masz świadomość, że jak będziesz chciał sprzedać to tylko ze sporą stratą a jednak chcesz kupić coś, czego nie miałeś :).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...