Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

gogle z dwoma szybkami??


Recommended Posts

Generalnie to przy podwójnej szybie chodzi o to, że mniej paruje, nie o to żeby była bardziej wytrzymała.

 

Szybka, jeśli będzie faktycznie "balistyczna" to w naszej zabawie nie ma prawa pęknąć nawet pojedyncza...

Inaczej jest g...niana, a nie "balistyczna".

Link to post
Share on other sites

Ile razy można o tym samym? Zwróciłeś uwagę na słowo mniej?

KAŻDE gogle i okulary w sprzyjających warunkach parują. Nie przeskoczysz tego. Ale jedne paruja mniej, inne bardziej. Są dziesiątki sposobów na redukscję parowania - podwójna szyba, warstwy przeciw parowaniu, odpowiednia wentylacja itd. Jedne są skuteczniejsze inne mniej. Należy przetestować i wybrac najodpowiedniejsze dla siebie.

Link to post
Share on other sites

Używałem gogli paintballowych SCOTT (szyba podwójna, świetna wentylacja, wada - duże), Bolle Defender (pojedyncza szyba), Bolle X800 (pojedyncza), Bolle X500 (podwójna).

Te z podwójnymi szybami parowały znacznie rzadziej i słabiej.

Jestem sporym gościem, w czasie wysiłku wypacam sporo...

Kiedyś z braku laku zabrałem SCOTTy na narty. Pierwszego dnia jeździłem z pojedynczą szybą i to była porażka. Natychmiast zmieniłem na podwójną - bez porównania lepiej.

Więc jak dla mnie to właśnie gadanie, że podwójna szyba w kwestii parowania nic nie daje, jest warte włożenia między bajki... 8)

 

-

Link to post
Share on other sites

Małe sprostowanie BOLLE DEFENDERY faktycznie mają pojedynczą szybkę ale równocześnie istnieje możliwość zamontowania drugiej znajdującej się w komplecie co zwiększa nasz komfort psychiczny :twisted: jako że obydwie te szybki są BALISTYCZNE :lol: 8)

A co do parowania ...to po usunięciu magicznych gąbeczek z górnych wywietrzników ten problem przestał dlamnie istnieć :twisted: :lol: 8)

Link to post
Share on other sites

Ale co właściwie prostujesz? :)

Czy ja napisałem, że tak nie można zrobić?

 

W defenderach pod względem wytrzymałości wystarczy jedna szyba (choć ja tam nie wiem z czego Wy się w Warszawie strzelacie... :wink: ), a założenie dwóch naraz szybki "atermicznej" z nich po mojemu nie zrobi... Widoczności chyba też to nie poprawia?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...