Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Templars Gear


Recommended Posts

Na fanpejdżu pojawiła się zajawka nowego plejta - Crusader Plate Carrier.

Jaram się w opór :teeth:

 

main.jpeg

 

Widać na pierwszy rzut oka znaczny progres i skomplikowanie wzoru względem TPC. Naprawdę wygląda mega...

 

+ system QR

+ zamki błyskawiczne na plecach - pytanie jak z kompatybilnością z systemem szybkiego dopięcia np. Crye czy Direct Action

+ elastyczny cummerbund

+ agresywny design

 

Tylko ten chwyt ratunkowy nie do końca mnie przekonuje :c

Link to post
Share on other sites

Chwyt ewakuacyjny już targaliśmy na kliencie 130kg :) Daje rade :) W ostatecznej wersji dostał jeszcze dodatkowe podcięcie ułatwiające chwyt. Jest stosunkowo niewielki, ale nie chcieliśmy przesadzać w drugą stronę. Ostatecznie mało kto się obecnie wyciąga za uchwyt na kamizelce, w sytuacji awaryjnej. Zazwyczaj jego rola jest ograniczona do rączki do przenoszenia sprzętu.

Suwaki nie są do końca kompatybilne z Crye i DA. Same maszynki i długość taśmy jest identyczna, ale rozstaw jest węższy. Można dopiąć, ale będzie lekko prężyć na krawędziach.

Do kamizelki będą dostępne dedykowane panele naszej produkcji, w konkurencyjnej, szczególnie do Crye, cenie :)

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Iiiii... wjechały tu i ówdzie CPC w wersji z plastikowymi klamrami ROC 2M. Ktoś, coś?

Nie ukrywam, że od czasu gdy pierwszy raz zobaczyłem FirstSpearowskie tubki i ichsiejszą kamizelkę po prostu się zakochałem - jedank na ziemię sprowadziła mnie cena FS :teeth:

 

Bawił się ktoś CPC ROC? ;>

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...