Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Uber taktyczna cyma i problem z kulkami


Recommended Posts

witam. nie wiem czy dobry dzial wybralem ale mysle ze po czesci jest to problem poczatkujacego. a wiec jak w temacie chce zaczac swoja przygode z Airsoftem i kupilem pierwsza replike jaka jest super uber taktyczna Cymka 028 w wersji B. replika dziala ladnie ale jest jeden problem a mianowicie chcialem przyoszczedzic troche i kupilem magazynki o takie -> ktore nie podaja kulek.. a jak juz podaja to raz na 10 strzalow. chyba ze trzymam replike do gory nogami to nawet serią daje rade. jakies sposoby zeby to "naprawic" czy zbierac na nowe magazynki?

 

... <- zapomnialem dodac linku... i od razu chce dodac ze przygotowalem jak powinienem (przynajmniej tak mi sie wydaje) i teraz doczytalem " ten problem?

 

 

O kolejny bez shifta i alta w klawiaturze. Kolejny tak napisany post poleci w kosmos a ty ryzykujesz utratę konta. Znaczy warn jak stąd do poligonu.

Arend

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Z jakich kulek strzelasz? Na PJ, rakietach miałem notoryczne zacinki. Trochę lepiej było na guarderach i G&G.... jedyne kule jakie podawało to dobrze.... to zielone blastery (cholernie drogie kulki).

 

Wg mnie to jedne z NAJGORSZYCH magów w asg. Co chwila trzeba czyścić, inaczej nie podawały. Na milsimach np. wyskakujesz na wroga, a karabin "pluje ślepym ogniem".

Link to post
Share on other sites

1. Jakich używasz kulek? - midy są bardziej wybredne niż hicapy. PJty, Rocketsy i inne tanie, mogą się po prostu ciąć. Ja zazwyczaj używam G&G, chociaż ostatnio kulki Specny 0.30 pozytywnie mnie zaskoczyły.

 

2. Czy jak pazurem zwolnisz blokadę kulek to wszystkie kulki szybko wylatują? Jak tak to magazynek nie przypadł do gustu replice.

Link to post
Share on other sites

Szorstkie kulki będą zwiększały opór przesuwania kulek co będzie skutkowało blokowaniem kulek w kanale. Takie same efekty da zasyfienie maga. Wczesne wersje bioPestek (P&J) miały tendencję do sklejania się pod wpływem wilgoci i paprania drogi kulek co bez czyszczenia powodowało utykanie innych kulek.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...