Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Spartac M4 - parę pytań


Recommended Posts

Witam, nie dawno postanowiłem spróbować zabawy z ASG kupiłem M4 Spartac SRT20 za 200zł (używaną) Byłem na paru strzelankach, bardzo mi się spodobało i czy teraz do tego Spartaca mogę dokupić metalowy korpus? czy muszę kupić nową replikę? Chciałbym parę rad jak mogę ulepszyć jak niektórzy mówią "plastikowy szajs"? Pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

Cześć, moim zdaniem szkoda kasy na jakąkolwiek inwestycję w tą replikę.

Za 200 zł mogłeś tak na prawdę kupić nową replikę broni krótkiej przyzwoitej jakości w tej cenie, albo używanego gaziaka z trochę wyższej półki cenowej. Przy ogromie recenzji i informacji nie rozumiem jaki jest sens decydowania się na ową replikę - nawet żeby "spróbować". O zgrozo, inwestować w to jeszcze chociażby złotówkę więcej.

 

Jedyna moja rada to wykorzystać ją na tyle na ile się da i traktować w przyszłości, jako replikę zapasową w razie "W", albo pożyczyć komuś kto też będzie chciał zobaczyć co to jest to ASG.

 

Swoją drogą, za 200 zł można dostać używaną CM.028, i o ile inwestować się w nią też IMO nie opłaca to przynajmniej byłbym za nią w jakimś stopniu pewny, a Spartaca bałbym się położyć na beton.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...