Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Jager85

Problem z regiem Valkena!

Recommended Posts

Witam.

Panowie mam problem z regiem Valkena (zdjęcie wklejam). Niestety regulator po założeniu i skręceniu zaczyna puszczać powietrze zaworem awaryjnym znajdującym się po drugiej stronie manometru. Mimo prób regulowania nic to nie daje.Na manometrze wskazówka wyskakuje poza skalę. ktoś tak miał?

reduktor-valken-ultra-rig-250-psi.jpg

Edited by Jager85

A jakie masz ciśnienie ustawione na regu ?

Bo z tego co piszesz to Reg zachowuje się prawidłowo, po prostu podajesz zbyt duże PSI i dlatego puszcza powietrze aby się nie popsuć.

Jeśli jest w nim w tym momencie ciśnienie to reakcji na manometrze nie będzie na pewno.

Jeśli po odkręceniu od butelki, wykręceniu dalej do zera ciśnienia nie masz reakcji na manometrze i dalej puszcza powietrze to znaczy że w środku rega coś jest nie halo. Jeśli nowy to reklamacja.

Mamy dwie sztuki, zero problemów mamy z nimi.

Mam go od 3 miesięcy. Niewiele używany. Poszły na nim 2 butle 0,8 l 3000 psi na testach nieszczęsnego hicapa do hk .Jeszcze go nie konserwowałem i nie rozbierałem .

Ma tam w tym hk hicapa (przeróbka)? Ja mam vfc 416 hk i mam wrażenie że strasznie dużo zżera powietrza na ciśnieniu 3000 psi. Zastanawiam się nad butlą 4500 psi ale są drogie i nie wiem czy lepiej nie kupić drugiej 0,8 l 3000 psi. Jak z wydajnością tych 4500, kojarzysz może?

My używamy 48 / 3000 PSI przy 120 PSi ustawionym na regu, co daje średnio 3000 k strzałów z jednej butelki.

Korzystamy z nich bo są tanie i niewielkich rozmiarów, wagowo wiadomo są cięższe od Kvelarowych