Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika do 700zl


Recommended Posts

Mam tą emkę od specny. Szału nie ma, ale spisuje się. Wziął bym pod uwagę brak baterii w zestawie. Czyli dochodzą koszta związane z jej zakupem i ładowarką.

Ale jeżeli zdecydujesz się na tą emkę, to od razu wymiana gumki i teflon fix, gdyż komora do szczelnych nie należy.

Ogólnie w drużynie mamy parę kałachów od bojca i cymy. Są tańsze i spisują się również dobrze. A w cymach baterię masz na starcie w zestawie, więc już część kosztów odpada. I też wymień gumkę i zrób teflon fix na starcie.

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Mam tą emkę od specny. Szału nie ma, ale spisuje się. Wziął bym pod uwagę brak baterii w zestawie. Czyli dochodzą koszta związane z jej zakupem i ładowarką.

Ale jeżeli zdecydujesz się na tą emkę, to od razu wymiana gumki i teflon fix, gdyż komora do szczelnych nie należy.

Ogólnie w drużynie mamy parę kałachów od bojca i cymy. Są tańsze i spisują się również dobrze. A w cymach baterię masz na starcie w zestawie, więc już część kosztów odpada. I też wymień gumkę i zrób teflon fix na starcie.

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

 

Bateria i ładowarka dołączona do zestawu z repliką to shit, który na wejściu idzie do kosza. Co najwyżej żeby przestrzelać replikę by sprawdzić jej działanie.

Link to post
Share on other sites

Bateria i ładowarka dołączona do zestawu z repliką to shit, który na wejściu idzie do kosza. Co najwyżej żeby przestrzelać replikę by sprawdzić jej działanie.

Kompletna bzdura. Dla początkującego z ograniczonym budżetem stockowa bateria (nawet jeśli oddać ją do naładowania kolegom którzy mają lepsze ładowarki przed strzelanką) spokojnie wystarczy na miesiąc lub dwa co dwutygodniowego strzelania, do czasu aż uzbiera się na lepszą baterię.

Link to post
Share on other sites

To nie są bzdury. Często stock aku nie jest w stanie naciągnąć sprężyny, często jest uszkodzony. Reklamacja niby...

Jak działa to podziała chwilę, dzień, dwa, tydzień. Chyba żadna markowa replika nie ma w zestawie akumulatora.

 

Wydanie 30zł na akumulator lipo i 50zł na ładowarkę to niestety konieczność i minimum.

Edited by wallop
Link to post
Share on other sites

Kompletna bzdura. Dla początkującego z ograniczonym budżetem stockowa bateria (nawet jeśli oddać ją do naładowania kolegom którzy mają lepsze ładowarki przed strzelanką) spokojnie wystarczy na miesiąc lub dwa co dwutygodniowego strzelania, do czasu aż uzbiera się na lepszą baterię.

 

Kompletna bzdura ;) Stockowa ładowarka może być użyta jeżeli masz w domu miernik i co 15-20 min sprawdzasz nim baterię, inaczej możesz po prostu, nawet stockową baterię rozwalić.

Stockowa bateria to padaka, ale trochę podziałać może, ale przy obecnej aurze trzeba się liczyć z tym że nawet na w pełni naładowanym nimhu możesz nie wystrzelać jednego magazynka.

Edited by Huba_lbn
Link to post
Share on other sites

Dlatego przy takim budżecie rozsądnie byłoby kupić sprawdzoną tańszą replikę, która w miarę wygląda i jest poprawnie spasowana a resztę kasy przeznaczyć na dobrą baterię i gumkę, sensowniejszy tłok i wypodkładkowanie. Jestem dokładnie po takim zabiegu i replika śmiga aż miło. Mam nadzieję, że długo. Wrażenia z lipo 11 bezcenne ;)

 

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...