Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pomoc w doborze całego sprzętu na początek


Recommended Posts

Dzięki za pomoc koledzy, kupiłem dziś Warthoga 7", myślałem że będzie za krótki, ale na żywo okazał się idealny.

Wiecie może czy od 9" on różni się tylko sprężyną (350 vs 400FPS), czy czymś jeszcze? Zapomniałem zapytać w sklepie :D

Zamówiłem też resztę pierdół, pozostała w sumie kwestia munduru xD

 

Znalazłem na allegro coś takiego, nadaje się to do czegoś, czy lepiej szukać czegoś z dodatkiem poliestru?

http://allegro.pl/spodnie-bluza-wojskowe-acu-do-mundur-u-multicam-m-i6562194299.html

Link to post
Share on other sites
  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No dobra, ale czym tak naprawdę różni się to TMC od tego co wrzuciłem?

 

https://www.weapon762.com/combat-trousers/258-tmc-gen2-combat-trouser-with-knee-pads-aor1.html

 

Tu tez piszą że z Rip-Stopu to jest zrobione, więc zakładam że materiał jest ten sam. Jakość wykonania jest tak świetna?

Zamówić kamizelkę czy jakieś pierdoły z zagranicy spoko, ale w przypadku ciuchów to duże ryzyko że nie trafię z rozmiarem i będę się bujał z późniejszą odsprzedażą.

Link to post
Share on other sites

MultiCam - kupujesz TYLKO mundury z orgo materiału a z chińczyków TYLKO TMC. Chyba, że chcesz chodzić w mundurze z dosłownie różowymi plamkami.

Zresztą ogólnie tych chińskich mundurów (texar, teesar) nie warto brać, bo to jest uber smrut.

No ewentualnie możesz popatrzeć na mundury Emersona na taiwanganie, ale wychodzą drożej od TMC a jakościowo może go co najwyżej doganiają.

 

Kupowałem kilka mundurów na weaponie i naprawdę nie ma problemów z dobraniem rozmiaru, a TMC naprawdę od niedawna bije na głowę resztę chinoli odwzorowaniem kamuflażu (nawet zaczęli szyć z oryginalnej tkaniny) i wykonaniem.

Link to post
Share on other sites

Etap wychwalania chińszczyzny, milteca i cymy 028 przechodzi chyba każdy, kto nie miał w rękach niczego innego. Sam 10 lat temu polecałem patterna 83 (panie, opłaca się, wychodzi 8 zł za jedną ładownicę) a potem wstyd był.

 

Ale Patterna 83 to Ty szanuj... Porządna trzydniowa patrolowa kamizela - warunek - trzeba umieć się w nią pakować.

Link to post
Share on other sites

Ja tam go nie najgorzej wspominam. Jak ponad połowa airsoftowców w tamtym czasie nosiłem w nim powietrze, czerwoną szmatę, powietrze, drugi magazynek, powietrze, paczkę kulek z szybkowałdowarką, butelkę wody, powietrze i powietrze.

Potem przyszła kolej na bodajże UTG i okazało się że obywam się bez 8 ładownic z powietrzem.

 

Ale fastexy z niej do dzisiaj służą mi do przypinania camelbaka do większego plecaka a z największej kieszeni uszyłem sobie portfel.

 

 

Dobre pytanie, na pewno ze 3 mid capy i radio, być może jakąś butelkę wody, czerwoną szmatę. Tak na prawdę to sam jeszcze do końca nie wiem.

Pistolet chciałbym kupić, ale za jakiś czas. Na początek go nie potrzebuję i kupię jak troszkę bardziej się wkręcę. Zawsze troche mniej boli te kilka stówek potrzebnych na start :icon_biggrin:

 

Jeśli kamuflaż nie przeszkadza:

http://allegro.pl/ka...94.html#thumb/7

Różne kamuflaże na mundurze i szpeju nie mają żadnych negatywnych efektów w maskowaniu (czasem nawet pomagają rozbijając regularność).

 

Radio do skrajnej prawej ładownicy, na przyszłość do dokupienia osobna ładownica na radio, worek zrzutowy a kabura z pistoletem na pasek od spodni albo do drugiej prawej. W jednej ładownicy pistoletowej pełna szybkoładowarka. Czerwona szmata do kieszeni.

 

Noszę podobny zestaw na cheście, tylko mam 2 carga i radio na jednym z nich. Sprawdza się zarówno na kilkugodzinnej niedzielnej łupance i 2 dobowym milsimie.

Edited by sledz
Link to post
Share on other sites

Dziwię się, że nikt jeszcze nie polecał RRVki.

https://www.weapon762.com/chest-rig/154-tmc-rrv-style-modular-chest-rig.html

Łączy ona mobilność i przewiewność chest riga, z ładownością plate carriera.

Sam noszę przypięte na niej 3x ładownice do P90 na brzuchu, 3x ładownice pistoletowe na admin-panelu, worek zrzutowy, radio i ptt.

Jedyny obiektywny minus, to że nie liczy sie jako osłona balistyczna na strzelankach z fikuśnymi zasadami trafień.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...