Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Cześć, to znów ja. Jak się okazało wystarczyło lekko podpiłować ten plastik, aby regulacja ładnie działała. Teraz mam pytanko na przyszłość, czy poniższe części będą kompatybilne i wystarczą, aby uciągnąć sprężynę 120 w g36c? https://gunfire.pl/product-pol-1152195318-Tlok-15-stalowych-zebow.html https://gunfire.pl/product-pol-1152195386-Lozyskowana-prowadnica-sprezyny-do-gearboxa-V3.html

Link to post
Share on other sites

Nie trzeba nic wymieniać aby wsadzić sprężynę M120. Ale oczywiście tłok ze stalową szczęką i łożyskowana metalową prowadnica nie zaszkodzą. Części powinny pasować. Trzeba by tylko zobaczyć czy drugiego zęba w tłoku nie trzeba by spiłować.

Jak już rozkręcasz GB to warto wymienić dyszę na doszczelnioną, sprawdzić nasmarowanie i wypodkładkowanie zębatek.

Na zewnątrz GB wymienić okablowanie i gumkę hu, bo to tani i dużo dający tuning.

Link to post
Share on other sites

Jak masz zdolności do używania śrubokręta i wiesz jak złożyć to co rozkręciłeś do poprzedniego stanu to powinieneś sobie poradzić.

Ja skręcić to potrafię co najwyżej meble, więc raczej nigdy nie odważę się sam zdjąć nawet korpusu swojej repliki. :icon_mrgreen:

Link to post
Share on other sites

Zawsze warto spróbować, powinno się udać jak masz w sobie małą żyłkę majsterkowicza. A z rozbierania i składania replik można zrobić tak samo dobre hobby jak z samego strzelania w weekendy ;)

 

Tylko się przygotuj że jak jednak nie uda Ci się tego złożyć z powrotem, lub uda się ale coś innego nie zadziała to trzeba będzie oddać replikę do serwisu.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...