Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Cześć, zaczynam tuning mojej emki.

A więc

Jaki silnik?

Jakie zębatki ?

Kable są wymienione, spring to m120 i tłok to supershooter. Chciałbym osiągnąć fajną reakcje na spust i rof. Ale zostać przy tej mocy 430-440 fps. Jeszcze śmigać na lipo 11, teraz mam 7,4.

Wymieniane już było:

Tłok wszystkie zęby stalowe

Dysza

Głowica tłoka

spring

Kable

mofset

zestaw nie musi być jakiś budżetowy :icon_smile:


  •  

Link to post
Share on other sites

Wymieniane już było:

Tłok wszystkie zęby stalowe

Dysza

Głowica tłoka

spring

Kable

mofset

 

Jeżeli to wszystko już zostało wymienione i chcesz poprawić reakcję na spust i rof to trzeba najpierw wsadzić lipo 11.1 i zobaczyć czy taki rof i reakcja na spust Ci odpowiada czy chcesz więcej. Sama zmiana baterii naprawdę dużo zmienia. Jak więcej to wsadzić silnik high speed, który uciągnie twoją sprężynę. Ja nie mam dużego doświadczenie w silnikach high speed, wsadzałem SHS lub Tornado bo były tanie, około 150 zł, pewnie są lepsze.

Jak po wymianie silnika dalej Ci będzie mało to pozostaje tylko wymiana zębatek. Od najwolniejszych do najszybszych masz: 16:1, 13:1, 12:1 i DSG (Dual Sector Gear).

Zębatki mogą być SHS. Czy kiedyś, komuś poleciały te zębatki? Jeżeli tak to w jakiej konfiguracji?

Link to post
Share on other sites

Jeżeli to wszystko już zostało wymienione i chcesz poprawić reakcję na spust i rof to trzeba najpierw wsadzić lipo 11.1 i zobaczyć czy taki rof i reakcja na spust Ci odpowiada czy chcesz więcej. Sama zmiana baterii naprawdę dużo zmienia. Jak więcej to wsadzić silnik high speed, który uciągnie twoją sprężynę. Ja nie mam dużego doświadczenie w silnikach high speed, wsadzałem SHS lub Tornado bo były tanie, około 150 zł, pewnie są lepsze.

Jak po wymianie silnika dalej Ci będzie mało to pozostaje tylko wymiana zębatek. Od najwolniejszych do najszybszych masz: 16:1, 13:1, 12:1 i DSG (Dual Sector Gear).

Zębatki mogą być SHS. Czy kiedyś, komuś poleciały te zębatki? Jeżeli tak to w jakiej konfiguracji?

 

Widziałem 2 zdjęcia zębatek SHS, były krzywe i ich nie polecali na grupach na fb.

 

https://gunfire.pl/p...en-2-dlugi.html

Poczekać na jakąś promocje, kupić za 150 zł

 

High Torque są szybsze od stockowych silników, ale high speed są jeszcze szybsze, tylko czasem nie mają siły uciągnąć mocniejszych sprężyn.

 

Pisze w opisie że silnik jest dostosowany do replik z sprężyną główną od M150-M170.

 

Narazie taki zestaw zrobiłem:

-lufa promyk 6.03

-komora prowin

-zębatki guarder wzmocnione

-Silnik tornado F1 High Torque gen.2

 

Co myślicie ? I jeszcze do tego flacika zrobie.

Link to post
Share on other sites

1. podaj budżet

2. powiedz jakie konkretnie masz zamontowane części (najlepiej link)

 

Reakcja na spust i rof = mocny silnik HT + szybkie zębatki + lipo 11,1V + mosfet i kable

 

Silnik Tornado to syf, odpuść sobie. Aby powiedzieć cokolwiek musisz podać budżet i powiedzieć co masz aktualnie zamontowane.

 

Chrono masz?

Edited by wallop
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...