Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika wystrzeliwuje kulkę co drugi strzał a CO2 szybko się zużywa.


Recommended Posts

Witajcie, 

Celowo nie od razu wpisałem od razu że chodzi o KWC desert eagle, gdyż liczę że nie jest ważny model w nakierowaniu mnie co sprawdzić lub wyczyścić lub co może nie działać...

 

Generalnie jak napisałem w tytule, 

Po kilku strzałach z lufy wylatuje co druga kulka, albo wcale i pomaga ręczne przeładowanie.

Gaz zużywa się mega szybko...

Ps replika ostatnio bardzo mało używana była...

 

Co mogę zrobić?

Zaluje, bo jak uporałem się z padniętym hop up i zrobiłem nawet flathop to taki zonk:/ teraz...

 

Link to post
Share on other sites

Jesteś w stanie ocenić czy po strzale zamek cofa się do końca? Może być tak, że zawór puszcza więcej gazu niż powinien, pierwsze kilka kulek jest ok a po nich dawka gazu jest słabsza i blowback nie cofa wystarczająco zamka żeby załadować kulkę. 

Inna kwestia to zmiana w "zarządzaniu" gazem "na kulkę" i na blowback. Być może masz nieszczelność gdzieś w okolicy tłoka i przez to zbyt mało gazu pcha zamek... 

Byłoby dobrze gdybyś zmierzył prędkości wylotowe kulek i porównał te kilka "dobrych" z prędkościami tych ładowanych"ręcznie". A już idealnie by było gdybyś wiedział jakie prędkości byly przed "awarią". To dałoby jakiś obraz tego jakie ilości gazu były i są aktualnie wypluwane.

Link to post
Share on other sites

Witajcie,

Nie mam możliwości sprawdzenia FPS, ale:

 

Otworzyłem w końcu cały mechanizm, przeczyściłem nasmarowałem - nie brakuje części, wszystko jest całe,

a choć nie mogłem odkręcić tłoka od zamka, to po złożeniu uszczelka na tłoku daje efekt strzykawki...

Niestety wczoraj sprawdziłem, przy strzelaniu moc nadal umyka jak mustangi na prerii ...

Aha, na 99% zamek nie cofa się do końca.

Pomyślałem o jakiejś wadzie magazynka, ale chyba wtedy by gaz uciekał stale?

 

Jest jedna głupia rzecz, którą muszę sprawdzić - chwilowo lufę wewnętrzną zapiąłem nie PINem z zestawu tylko patyczkiem do uszu - wybijanie tego jest upierdliwe i nie chciałem zniszczyć repliki Przy testach hopup...

Wg mnie nie powinno to powodować nieszczelności, ale to chyba jedyna zmienna jaka powstała w tej replice.

Może jeszcze gumka się cofnęła na lufie - choć nie powinna bo jest specjalny frez w lufie... Ale inna sprawa, że oryginalnie była przyklejona...

 

PS cylinder gazowy to część magazynka, czy po prostu cylinder w mechanizmie repliki?

Edited by KotLarry
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...