Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam, jaki zestaw cylindra warto teraz kupować? Mam jakiś tani zestaw wyciszonych głowic ale są kiepskie i na full auto sprężyna m130 guarder nie dają rady. Jedną głowce tłoka już wymieniałem bo pękła. Chciałbym coś wytrzymałego i szczelnego. Miałem w innej replice protecha na m160 i byłem zadowolony, żadnych problemów jednak nie widzę już go w sklepach. Myślałem nad guarderem jednak widzę dużo opini, że jakość tych zestawów mocno spadła. Replika posiada gb restoarms oraz komore restoarms.

Link to post
Share on other sites

Cylinder stalowy, dowolny - nawet SHS. Po prostu wypoleruj go i będzie ok. Kup typ0 i nawierć go w odpowiednim miejscu.

 

Co do reszty... Głowica tłoka Modify lub Ultimate, głowica cylindra Ultimate lub Retro Arms, dysza do dopasowania. O-ringi także do dopasowania.

Link to post
Share on other sites

No to albo Modify albo Ultimate. Modify ma tylko jedną, płaską pom. Ultimate ma ich kilka w tym jedną wyciszoną z dość grubym czołem. Jeśli któraś z nich Ci pękła stawiam na złe poskładanie repliki. Mówisz o tanim zestawie wyciszonych głowic... Jaki konkretnie?

Ten zestaw Tornado to kolejny syf, rebrand shs'a.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...