Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Aeg do 1500-1800zł.


Recommended Posts

Witam wszystkich. Po 7 latach przerwy wracam do asg, kiedyś strzelałem Cymą lecz teraz mam większe zaplecze i poszukuję aeg'a do 1500-1800zł. Nie chciał bym przepłacić przy takiej kwocie więc proszę was o pomoc. Myślałem nad czymś z E&L a dokładnie nad ELS- 74 NM. lecz wnętrze gearboxa chyba pozostawia wiele do życzenia, więc chyba wybór padnie na firmę CA + tuning do 450 fps. Co polecicie do średniego dystansu (do cqb będę miał broń boczną), co jest dobrze wykonane. Zaufam waszemu doświadczeniu ze swoimi replikami, przewertowałem już setki stron o różnych replikach lecz brakuje tu tematu porównujących kilka do siebie. Fajnie było by replike ak-74 lecz jak nie ma nic ciekawego to może być z rodziny emki. Dzięki wielkie. :)

Link to post
Share on other sites

Sugerowanie się ilością pozytywnych/negatywnych opinii w internecie pisanych przez randomowe osoby, które nie koniecznie mają pojęcie o czym mówią i większości przypadków polecają to co mają jest niezbyt rozsądne.

Z emek - CA będzie git, zerknij jednak na VFC - według mnie aktualnie najlepsze repliki na rynku. Coś a'la Krytac, ale lepsze części wewnętrzne. KWA też byłoby dobre, ale ma kilka niestandardowych części, które w przyszłości mogą przysporzyć problemów. Tak samo ICS - spoko replika, ale bywają problematyczne z powodów braku zamiennych części (coś tam dorwać można, ale dość ciężko). Stawiałbym na VFC lub Krytac'a - zależnie co Ci się bardziej spodoba.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...