Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam, mam pytanie a konkretnie chciał bym się zapytać to to czy polecacie gogle bolle cobra. Jak na razie używam okularów uvex phones one kupiłem je w wakacje i jak na razie nie źle się trzymają

dostały parę kulek (około 410 fps). Lecz mam z nimi problem po kilku godzinach użytkowania niestety jak pot spływa z czoła to leci na okulary i nic nie widać. Dlatego myślę że gogle to będzie dobre rozwiązanie ale słyszałem, że TE bolle strasznie parują i nie mogę się zdecydować czy wymienić swoje obecne okulary na jakieś mocniejsze  np. uvexy I-VO czy kupić te bolle cobra. Myślałem też o goglach valken zulu ze względu na to, że w teorii nie parują. Jestem otwarty na propozycje i mam jedną uwagę NIE potrzebuje ochrony która bez problemu odbije kulkę 700fps  bez śladu. Jak na razie gram z kolegami raz na jakiś czas którzy mają repliki nie przekraczające 410fps.

Link to post
Share on other sites

Te Bolle są fajne o tyle, że spełniają wyższą normę wytrzymałości (EN 166BT), czyli powinny wytrzymać i 800 fps.

Co do parowania to najlepiej wyposażyć się albo w antifog  Bolle albo szmatkę ESS/Revision i do tego preparat OpDrops. Ta druga kombinacja w moim przypadku daje radę najlepiej, bo nie ma siły, ale każde gogle/okulary będą parować. Kwestią indywidualną jest tylko kiedy to się stanie.

Link to post
Share on other sites

Mam jeszcze jedno pytanie a konkretnie na gf już tych bolle cobra nie ma i znalazłem w podobnej cenie.

https://allegro.pl/bolle-safety-okulary-ochronne-z-gumka-cobra-clear-i7300998498.html?utm_source=google&utm_medium=cpc&ev_campaign=_UZSD_pla_sport_turystyka_militaria&ev_adgr=Militaria&gclid=Cj0KCQiA3b3gBRDAARIsAL6D-N-RO3IzFUMdufBJ16jiOS3LhPwG6tb08iZF32zF78NUbPALEFaWXwMaAt5SEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

Martwi mnie tylko jedna rzecz te gogle różnią się od siebie wyglądem i czy na pewno są takie same. Może jedna ze stron ma stary wygląd tych gogli po prostu 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...