Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 lub HK do 2000zł


Recommended Posts

Cześć poczytałem trochę forum, jednak nadal mam dylemat. Szukam po sklepach m4 kwa ale nigdzie nie mogę znaleźć, ogólnie chciałbym kupić replikę do 2k może trochę więcej, głównie do lasu dlatego bardzo interesują mnie repliki z których będę mógł wycisnąć dobre skupienie i 450 fps ze względu na ograniczenia. Zastanawiałem się też nad hk od vfc\umarex, jednak o m4 kwa wyczytałem bardzo wiele pozytywnych opinii jeżeli chodzi o możliwość tuningu przy zachowaniu dobrej wytrzymałości bebechów.

Także priorytet to :

- wyciśnięcie jak najlepszych parametrów repliki (celność, zasięg) do 450 fps

-m4 (najlepiej zwykła emka z szynami ris) lub hk416

 

i kolejne pytanie co kupić razem z repliką żeby poprawić na wejściu te parametry o których wspominałem, łącznie replika i tuning chciałbym się zmieścic 2500 ale jestem otwarty na wszystkie propozycję

czytałem też trochę o systemie pdw jednak sporo ludzi pisało że za te pieniądze można zrobić dużo lepszą replikę jeżeli chodzi o to co pokazuje na polu bitwy, dlatego proszę o pomoc, oraz najlepiej jakieś aktualne linki bądź aukcje bo sporo towaru niestety jest tylko za granicą, a zależy mi na polskim sklepie bo chcę wziąć na raty

Link to post
Share on other sites
  • OFF locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...