Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

//Proszę o przeniesienie do "Jak zacząć"

 

Cześć wszystkim,

 

chciałbym kupić replikę do cqb i mój wybór padł na  STEYR AUG A3 XS COMMANDO od ASG. W sklepach internetowych ten model w różnych cenach:

https://www.specshop.pl/product-pol-14576-ASG-Replika-karabinka-Steyr-AUG-A3-XS-COMMANDO-Tan-Proline-18378.html

https://www.militaria.pl/action_sport_games/karabinek_szturmowy_aeg_steyr_aug_a3_xs_commando_-_tan_mil18378_a_p62853.xml

Problemy, z którymi ma nadzieję mi pomożecie to:

1. czy za te pieniądze (1000 pln) dostanę coś dużo lepszego? Ta mi się podoba wizualnie i liczę, że wersja proline ma jakieś dobre części.

2. czy są to takie same repliki (różnica w cenie prawie 200 pln...)?

3. na stronie asg podają, że powinien być mosfet ale tu go nie ma. Czy to duży brak?

Znalazłem na forum recenzję długiej wersji (http://non.asg.pl/pl/armoury/show/691144) i wygląda to sensownie, tak jakbym mógł poczekać z wymianą wszystkiego jakiś czas :P

Dzięki za pomoc!

 

Edited by Watchur
Link to post
Share on other sites

Tutaj mała recenzja:

AD 1

Replika wygląda identycznie jak ASP/GFC. Kiedyś była teoria że APS robi tez dla ASG, to chyba prawda. Repliki AUG od ASP/GFC gdzieś wywiało, a były to przyzwoite repliki AUGa.

Jak tak to ta replika jest warta z 600-700 zł, a dodatkowe 250 płacisz za logo Steyera. Jak dla mnie 1000 zł to za dużo. Jak podobają Ci się AUGi to może kupić od Snow Wolfa za 460 i wydać 440 na tuning ;) Ale nie mam pojęcia jak jakościowo wypada body od Snow Wolfa.

AD 2

Tak, to te same repliki.

AD 3

Brak mosfetu jest spowodowany tym że jest to starsza partia. Jest to duży brak, ale nie drogi. Najtańszy mosfet można dołożyć za 50 zł.

Link to post
Share on other sites

Filmik  po niemiecku ale daje radę z napisami, chociaż czasami dziwnie  tłumaczy :)

Wygląda to spoko i ogólnie utwierdziło mnie w przekonaniu, że po wyjęciu  z pudełka będę mógł z nią  iść na strzelankę.

Trochę  mnie tylko  męczy to co  napisałeś o kupnie Snow  Wolfa i tuningu, ale chciałbym raczej uniknąć  tuningowania nowej repliki zwłaszcza,  że nie bardzo wiem co wymienić w pierwszej kolejności i na co.

Ewentualnie jeśli możecie mi coś polecić  w tym przedziale cenowym to też na pewno  wezmę to pod uwagę, byle nie AK, M4 i G36 :p

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
W dniu 12.03.2019 o 21:43, Watchur napisał:

Filmik  po niemiecku ale daje radę z napisami, chociaż czasami dziwnie  tłumaczy :)

Wygląda to spoko i ogólnie utwierdziło mnie w przekonaniu, że po wyjęciu  z pudełka będę mógł z nią  iść na strzelankę.

Trochę  mnie tylko  męczy to co  napisałeś o kupnie Snow  Wolfa i tuningu, ale chciałbym raczej uniknąć  tuningowania nowej repliki zwłaszcza,  że nie bardzo wiem co wymienić w pierwszej kolejności i na co.

Ewentualnie jeśli możecie mi coś polecić  w tym przedziale cenowym to też na pewno  wezmę to pod uwagę, byle nie AK, M4 i G36 :p

Do cqb  krótki aug zdecydowanie CI starczy  , Chodź większość augów co miałem miało problemy z podawaniem kulek albo magazynkami ( nówki ) 

Buda Snow wolfa a gfc tutaj Gfc wypada troszkę lepiej . 

Nie martw się tuningiem snow wolfa w stoku osiągami nie różnią się niczym od gfc/aps   jeżeli trafi ci sie wynalazek posiadający ogień  pojedynczy to jeszcze lepiej .

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...