Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Gdzie się podziali rekonstruktorzy BW?


Recommended Posts

Cześć i czołem

Tytuł posta trochę clickbaitowy, ale frapuje mnie ta kwestia - gdzie się podziały wszelkiej maści strony, fora i grupy ekip rekonstruujących współczesne niemieckie siły zbrojne? Nowych postów na Jagdkommando 13 nie ma już od ładnych paru lat, na tym podforum również cisza (ostatnie posty sprzed roku albo dwóch lat), z sieci poznikały też stronki różnych teamów robiących czy to KSK czy lekką piechotę... Co się stało? Temat się fest wykruszył i już nikt się w to nie bawi? Wszyscy zeszli do podziemia?

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - odpiszcie proszę :)

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Ogolnie wszystko przenioslo sie na fejsbuka i instagrama (szczerze tego drugiego nie pojmuje, zdjecia sa tam niskiej jakosci a prowadzenie dyskusji jest ograniczone. Tak wiem, mozna sciagnac te zdjecia w oryginalnym rozmiarze specjalna aplikacja... tylko po co utrudniac zamiast ulatwiac?). No i wersja na kompa to lipa.
Na fejsie jest taki plus, ze wszystko dzieje sie szybko, prosto, w czasie rzeczywistym. Nikt nikogo nie zbeszta za kupe czy glupie pytanie, po prostu po chwili zginie to w odmecie internetu, przycmione kolejnymi fotkami i pytaniami... Ludzie sa leniwi, nie chce im sie tworzyc pieknych, poprawnych ortograficznie postow (jak widac, sam jestem leniwy :D).
Sam mam swoja "stronke", ale raczej sluzy jako galeria. Nie ma tam dyskusji (czego bardzo mi brakuje).
Brakuje mi jakiegos konkretnego, uporzadkowanego forum, gdzie mozna rozkminiac szpejowe tematy, wrzucac i analizowac zdjecia...
Jest battledisplay.de - problem w tym, ze jest niemieckie :D Oczywiscie nie maja oni problemu z angielskim, no ale wiekszosc tam to niemcy, wiec jak nie znasz jezyka to bez translatora sie nie obejdzie.
 

Link to post
Share on other sites
18 minut temu, Moris napisał:


Jest battledisplay.de - problem w tym, ze jest niemieckie :D Oczywiscie nie maja oni problemu z angielskim, no ale wiekszosc tam to niemcy, wiec jak nie znasz jezyka to bez translatora sie nie obejdzie.
 

Właśnie o tego typu "konkrety" mi chodzi :D Nie znasz może adresów tych grup fejsbookowych, gdzie przenieśli się wszyscy zainteresowani?

Link to post
Share on other sites

https://www.facebook.com/groups/185360781605037/ - german impression gallery - tu mozna zadawac pytania, wrzucac foty, itp

https://www.facebook.com/morisoldschoolgear/ - moje szpeje

https://www.facebook.com/BW5589/ - troche starsze BW, przed flecktarnem

Jest jeszcze durnowate German Gucci Gang ale nie polecam :D

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...