Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Cześć 

Może to nie jest asg bo chodzi o broń hukową glock, choć wciąż się zastanawiam czy nie lepiej kupić na gumowe kule, mam nadzieję że to nie problem że nie będzie o asg a o hukowej ale glock to glock nie ważne z jakim przeznaczeniem, szczególnie w tym temacie - zdobienia/grawer otóż bardzo mi się podobał glock który wisiał przez pewien czas na taniemilitaria, był tam za około 500 zł i był cały grawerowany był piękny, nie ma go już niestety i szukam go ale nigdzie nie mogę znaleźć, chciałbym zrobić małym przeszczep, w część grawerowane wsadzić właśnie broń hukową lub na gumowe kule to jeszcze muszę przemyśleć, ale chciałbym żeby ładnie wyglądał, będzie do celów kolekcjonerskich. Moje pytanie czy ktoś może się zna na tym i wie gdzie coś takiego dostanę w normalnej cenie ( tak do 800 zł ) bo jedyne co znalazłem o jakiegoś glocka za chyba 15 tys zł zrobionego na 25 lecie firmy glock, także no, na tanichmilitariach był za 500 bardzo ładnie zdobiony i było to dla mnie bardzo tanio lecz wtedy nie myślałem nad takim zakupem a było to ze dwa lata temu niestety. proszę o pomoc i wyrozumiałość 

W załączniku takie zdj bardzo poglądowe o co mniej więcej chodzi 

cz_11.png

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...