Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam ,nie zakładałbym tego topicu ,ale opcja szukaj niewiele mi pomogła. Problem polega na tym iż chcę kupić kaburę do Colt'a M1911.

Byłem ostatnio w military.pl ,przymierzałem tą do Colt'a

Kabura 1

niestety okazała się za mała (lufa nie wchodziła ponieważ muszka blokowała) ,wchodziła doń natomiast Beretta 92FS

Chciałbym zatem zakupić

Kabura2

aczkolwiek tam jest napisane że jest to Kabura idealna dla Beretty ,w takim razie czy potrzebuję kaburę dla dużych broni krótkich (typu DE) czy ta dla średnich/małych wystarczy?

 

z gory dziekuje za pomoc/odpowiedz

Link to post
Share on other sites

hmm...gdyby mi chodzio o kabure w cenie nowej sprezyny to bym glowy nie zawracal ,nie szukam kabury za 300zl tylko do 100zl ,nie sprecyzowalem ,moja wina ,tak wiec ponawiam ,chcialbym kupic kaburę ,ale nie wiem jaki jest rozmiar na 1911 ,poniwaz przymierzajac jedna z kabur ktora pasowala idealnie do beretty ,okazalo sie ze Colt nie wchodzil ,teraz nie wiem czy kupic kabure na sredni/maly pistolet czy na duzy ,za duza zle bo nie bedzie pelnila swojej funkcji ,za mala zle bo nie wloze klamki ,tak wiec musze trafic precyzyjnie ,a ze w sklepach internetowych kabur nie pomacam i nie poprzymierzam do nich klamek ,zdaje sie na was

 

P.S. Omega VI a nie IV :wink:

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...