Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Cześć. Nie udało mi się znaleźć wzmianki na ten temat, więc zapytam was o taką jedną rzecz. Chcę sobie zamontować flat hopa do mojego G&P 075 i szukając odpowiednich materiałów(filmów) natrafiłem na you tubie, na filmik w którym okno lufy jest powlekane uszczelką w płynie. Następnie po wyschnięciu odcinają nadmiar materiału i szlifują to do uzyskania odpowiednich wymiarów. Spotkał się ktoś z czymś takim? A jak waszym zdaniem zrobić najlepiej flat hopa w karabinku szturmowym?

Link to post
Share on other sites

Udało mi się znaleźć informacje na temat różnic tych dwóch systemów. Zdecydowanie zamontuje flat hopa, ale z poszerzeniem okna w lufie. Nie rozumiem dlaczego na filmikach obcinają ten dystanser skoro można zmodyfikować okno lufy. Następny kłopot to dobra komora hop up. Wyczytałem, że Pro Win nie jest najlepszy(ma podobno różne wymiary) Polecicie coś dobrego? Może Castellan? 

Link to post
Share on other sites
13 godzin temu, Lukas1234 napisał:

Udało mi się znaleźć informacje na temat różnic tych dwóch systemów. Zdecydowanie zamontuje flat hopa, ale z poszerzeniem okna w lufie. Nie rozumiem dlaczego na filmikach obcinają ten dystanser skoro można zmodyfikować okno lufy. Następny kłopot to dobra komora hop up. Wyczytałem, że Pro Win nie jest najlepszy(ma podobno różne wymiary) Polecicie coś dobrego? Może Castellan? 

Co jest złego w Twojej stockowej komorze?

 

Pro win ma jedno ale, które u siebie znalazlem - skrzydełka po bokach są bardzo cienkie. Trochę musiałem je powiekszyc. 

Link to post
Share on other sites
W dniu 5.05.2019 o 10:59, redmonk93 napisał:

Pro win ma jedno ale, które u siebie znalazlem - skrzydełka po bokach są bardzo cienkie. Trochę musiałem je powiekszyc. 

Dlaczego musiałeś je powiększyć? W celu stabilizacji?

Tam jest taka dodatkowa śrubka (w mojej przynajmniej), za pomocą której po włożeniu komory unieruchamiasz ją w korpusie.

Sam o tym nie wiedziałem i kombinowałem z tymi skrzydełkami, aż dopatrzyłem się dodatkowego zastosowania najmniejszego imbusa jaki mam :)

Link to post
Share on other sites
7 godzin temu, arturr69 napisał:

Dlaczego musiałeś je powiększyć? W celu stabilizacji?

Tam jest taka dodatkowa śrubka (w mojej przynajmniej), za pomocą której po włożeniu komory unieruchamiasz ją w korpusie.

Sam o tym nie wiedziałem i kombinowałem z tymi skrzydełkami, aż dopatrzyłem się dodatkowego zastosowania najmniejszego imbusa jaki mam :)

mam wkręconą śrubkę, która dodatkowo ma na sobie nałożoną sprężynę. komora jest dociśnięta do gb, ale pomimo tego jak ruszałem magazynkiem, to cała komora latała na boki i traciła szczelność z dyszą.

po lekkim pogrubieniu skrzydełek wszystko jest cacy - w niedzielę był test na żywo na strzelance, lata pięknie. korpus gearboxa specny, sprężyna 150 (!), szczelność super. jeszcze będę ewentualnie kombinował z dyszą, ale to już dosłownie zabawa, bo jest teraz jak najbardziej OK - na zerowej hopce dochodzi do 2.6j.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...