Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Thompson M1A1 lub PPSh-41 ASG gdzie kupić max 900 zł


Recommended Posts

Witam tak jak w tytule, zamierzam kupić pistolet maszynowy ASG Thompson M1A1 lub PPSh-41 z dobrej firmy, żeby były dobre części itp. Jak narazie w Polsce nie ma tego więc najlepiej jak by było w Europie i dostawa wtedy będzie jakoś 20 euro. 

Link to post
Share on other sites

Jeśli chciałbyś się zabrać za ASH to wystarcza thompsom od Cymy. To jedna z najtańszych replik na rynku i jak nie będziesz tuningował to będzie dobrze służyć. Musiałbyś zapytać w taiwangun kiedy będą mieć dostawę, bo oni je zawsze mają najtaniej. Thompsony są również od King Armsa (elektryk) oraz WE (gazówka) i to chyba tyle jeśli chodzi o wybór.

Odnośnie PPSH nie jestem specem i kojarzę tylko jedną, która pojawia się co jakiś czas w gunfire.

Mimo wszystko te replik mają na tyle nietypowe gearboxy, że generalnie się ich nie tuninguje. O części bardzo trudno. Typowe są tylko zębatki, tłoki, sprężyny, lufy i gumki.

Link to post
Share on other sites

No tylko że jak się pytałem już jednego z sklepów to mówili że nie mają dostaw od paru lat już, a ja bym chciał kupić dobrej firmy i żebym długo się cieszył repliką, jak byś podał linki do stron które mają je lub sprowadzą je na pewno to kupię. Mi chodzi o elektryka na akumulator

Edited by MrKafizax
Link to post
Share on other sites

Ja kiedyś od nich kupiłem (przez aledrogo) replikę Scorpiona Evo i byłem zadowolony. Ale ... IMHO cena jaką chcą to jak za nówkę. Poczekaj chwilę może się pojawi na GF lub TG. Na GF mieli ostatnio wersję 1928. Gwoli ścisłości Tommyguna robi jeszcze Ares.

Link to post
Share on other sites

M1928 jest spoko, ale ma zamek po boku, a oryginał ma u góry, ale jak nic innego nie znajdę to już wezmę. Znalazłem M1928 w Polsce, ale firmy Cyma czy CyberGun, a one kolega mówił że maja słaby materiał metal i mam wziąć od Snow Wolf, King Arms itp. Znalazłem taki, brać? http://honor-airsoft.fr/fusil-airsoft/927-pack-complet-thompson-m1-a1-military-05j.html

Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem Cyma i Snow Wolf (oraz Matrix itp.) to dokładnie to samo, zresztą taki sam tylko z napisami brandowany jest przez Cybergun. W/w firmy żeby sobie oszczędzić kosztów robią M1928 z zamkiem z boku, zresztą KA też tak kiedyś robiło ale sobie teraz ułatwia. Jedyny koszerny kształt M1928 dostaniesz u Aresa ale to droga zabawka jest i wcale za dobra :-/ To co podlinkowałeś to KA ale widziałem kilka recenzji, które ... wskazują że Cyma/SW jest jednak lepsza :-o Nie napalaj się ;-) napisz może w Komisie, że chcesz kupić. 

 

Link to post
Share on other sites

Ale mogę brać tego KA z tej Francuskiej strony, tylko 5 euro przesyłka, a to nie dużo. Znalazłem też na innej stronie taki- https://www.lilifolies-airsoft.com/cyma-m1-a1-military-aeg-version-metal-et-abs-121-joule-c2x18064072 lub ten nie wiem czy to to samo https://www.lilifolies-airsoft.com/thompson-m1-a1-military-aeg-121-joule-c2x7104372 Możesz powiedzieć który brać ten z tego Honor aursoft czy lilifolies airsoft

Edited by MrKafizax
Link to post
Share on other sites

Ja bym kupił Cymę brandowaną przez Cybergun, niewiele drożej a masz "oryginalne" oznaczenia na body i prawdopodobnie lepszą kontrolę jakości. KA nie miałem więc może jeszcze niech się ktoś wypowie czy czy warto dopłacać. Aha i od razu dokup sobie midcapy KA do tego.

 

Link to post
Share on other sites

Wersja M1A1 z tej strony kosztuje 660 zł z olejkiem silikonowym i dostawą z tej strony co dałem wyżej. A ta niby King Arms, bo źle przeczytałem tytuł to CyberGun tutaj link http://honor-airsoft.fr/fusil-airsoft/927-pack-complet-thompson-m1-a1-military-05j.html  czy brać tą z Cyma z ten co podałem wyżej strony czy tą z CyberGun co dałem tutaj w tym poście. Jest to dla mnie bardzo ważne 

Link to post
Share on other sites

Panie Kafizax, już Ci napisałem co wiem:

- weź Cymę bo tańsza i chyba lepsza jednak wewnętrznie niż KA,

- weź brand Cybergun (to też Cyma) bo ma oznaczenia i prawdopodobnie nieco lepszą jakość

- kup tam gdzie taniej (btw. Kotte-zeller znam i to dobry sklep jest)

- dokup midcapy, znane mi są plastikowe produkcji KA

- moja Cyma działa (wypluła pewnie ze 2-3 tys. kulek) i nie chce się zepsuć 

Zastanów się co chcesz odtwarzać (bo rozumiem, że chcesz się bawić w ASH), jeśli US Army weź wersję M1A1 jeśli UK  weź m1928 ale też z magazynkami pudełkowymi.

Aha i w każdym przypadku warto zrobić mini-tuning: lufa prec i gumka. U mnie np. Steel Bull 300 mm + Systema Energy i śmiga na stockowej sprężynie 390 FPS.

I już nie troluj pliz bo wszystko masz napisane ;-)

Edited by SikorPL
Link to post
Share on other sites

Hi-capy wszędzie są takie same albo prawie takie same a w ASH powinieneś mieć MID-capy więc nie kieruj się tym.

"Moc" czyli de facto energia replik podawana jest zapewne przybliżona (przy czym u Niemców jest niższy limit) i tak dobrze jest dokonać niewielkiego tuningu: doszczelnienie (zwiększy nieco FPS) plus zmiana gumki. Więc energia podawana nas stronie sprzedawcy też nie jest głównym kryterium wyboru.

Link to post
Share on other sites

Mojemu koledze chodziło że jakość wykonania Cymy jest zła, bo nie jest dobry materiał użyty i się szybko rozwali jak spadnie ci na ziemie i on mówi że ze stali Cyma nie robi. Ten Snoiw Wolf ma  półmetalową obudowe, czyli lepiej cyma chyba

Edited by MrKafizax
Link to post
Share on other sites

Dobry Thompson? Tokio Marui, aktualnie ciężko znaleźć, ale jak znajdziesz, to brać bez zastanowienia, nawet używkę.  
Oznaczenia, metal. Mój ma 7 lat, a nic w nim nie lata. Komora stok 7 letnia w połączeniu z promykiem i flathopem, na 380 fps robi mordor. 

Link to post
Share on other sites

Ppsh 41 to Hexagon.  Ale z tą repliką to aktualnie jak z Komnatą Tajemnic.  

Przede wszystkim standardowy gb od M14 i komora  z g36 dają duży potencjał tuningowy.  
Były midy zarówno bębenki jak i łukowe.  

Ale to już komnata tajemnic. W sumie w Polsce nigdzie nie widziałem żadnego ogłoszenia o używkach, może gdzieś w necie jeszcze jakaś sztuka/2 jest. 

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Ja swojego AK-47 (kalashnikov) kupiłem w Plus Lombardzie (http://www.plus-lombard.pl/) i była to bardzo dobra decyzja. Zaoszczędziłem koło 250zł, a broń spisuje się bez zarzutu. Replika była w idealnym stanie, sprawna ze wszystkimi elementami zestawu, a nawet dostałem 2000 kulek GRATIS. Uważam, że jeżeli znalazłeś replikę w lombardzie to sprawdź czy wszytko jest ok i bierz. Nie ma co przepłacać, jak replika jest porządnie zrobiona to posłuży Ci jeszcze przez wiele lat.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...