Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Cześć. Replika G&P 075, lufa lambda 6,01 275mm. Po rozebraniu gearboxa, chciałem sobie wymienić dyszę, głowicę cylindra, cylinder i głowicę tłoka. Zamówiłem zestaw z firmy guarder i spotkała mnie mała niespodzianka. Na stronie sklepu widać wyraźnie, że cylinder ma otwory, natomiast mi przyszedł bez nich. Moim zdaniem ktoś pomylił pakowanie i zamiast cylindra do m4 dał do m16... Wiem, że mam prawo zwrotu, ale się tak zastanawiam czy stosując kulki 0,32 będzie aż tak duży rozrzut? Najlepiej zamontować i sprawdzić, wiem, lecz jak się coś uszkodzi, to nie mam prawa zwrotu. Oczywiście poczytałem o cylindrach i mam małe nadzieje, że będzie to poprawnie działać :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ale zestaw pneumatyki Guarder nie jest zbyt dobry...Zapewne kupiłeś w dodatku zestaw BoreUp co pod tak krótką lufę jest bardzo złe tym bardziej jeśli to typ0.

Pod tak krótką lufę max jaki bym montował to typ2 nie-boreup. Nawet wrzuciłbym typ3.

W cylindrze możesz wywiercić otwór. Jeśli jednak jest to BoreUp to uważaj bo jest on bardzo miękki.

 

Jak nie chcesz wydawać kroci i mieć to dobrze poskładane to poszukaj cylindra typ2 lub 3 typu boreup. Głowica cylindra i tłoka powinny pasować.

Mało tego w głowicy tłoka, tej grzybkowej bore-up bardzo często o ile nie zawsze czubek zostaje ścięty podczas pracy repliki.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...