Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

JG098 T3-K3 [J.G.WORKS]


Recommended Posts

40 minut temu, Driver2503 napisał:

Hej .

Ja ze swojej strony polecał bym CI   sprawdzone modele Ak  Cymy 040. bądź modele 077 w stoku będzie naparzało lepiej jak JG . 

A coś z rodziny m4 się znajdzie? albo rzeczywiscie by było do max 600 zł bo to i tak zawyżona cena jak na mnie.

Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, Szaraczek napisał:

A coś z rodziny m4 się znajdzie? albo rzeczywiscie by było do max 600 zł bo to i tak zawyżona cena jak na mnie.

Za 699 masz Specne Edge i to jest najtańsze rozsądne rozwiązanie  w które warto pójść.

Aktualnie są na 10procentowym rabacie na gunfire   jak poszukasz youtuberów to oni dysponują kodami  na -12% więc będzie zawsze dyszka taniej .  Ja bym poczekał aż seria Edge będzie minus 20% i wtedy brał . 

Jeżeli jesteś początkujący i dopiero masz 2-5gier za sobą to pograj na porządnym pożyczonym sprzęcie jeszcze kilka razy a zobaczysz że faktycznie warto poczekać i kupić porządnie nim potem męczyć się z problematycznym dziadostwem . 

Z wynalazków przerobiłem większość w tym krótkie  G3 od Jg miałem dwa tygodnie i  po za budynkami w lesie mocno odstawało chociażby od stokowych Cym seri x0.40

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...