Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

A to ciekawe, działa ci komora Maxx bez problemu w tej replice ? Miałeś zamontowaną oryginalną dyszę od GG czy już Maxxa ? 

U mnie oryginalna nie chciała dobrze włazić do komory Maxxa a na dyszy Maxxa miałem puste cykle jak magazynek był w pełni załadowany. Przeszorowałem górę komory dyszą dosłownie.

Pytam z ciekawości :)

Bo będę własną komorę robił do tej repliki i drukował na drukarce żywicowej ;)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

W dniu 29.12.2020 o 09:06, _Czarny_ napisał:

A to ciekawe, działa ci komora Maxx bez problemu w tej replice ? Miałeś zamontowaną oryginalną dyszę od GG czy już Maxxa ? 

U mnie oryginalna nie chciała dobrze włazić do komory Maxxa a na dyszy Maxxa miałem puste cykle jak magazynek był w pełni załadowany. Przeszorowałem górę komory dyszą dosłownie.

Pytam z ciekawości :)

Bo będę własną komorę robił do tej repliki i drukował na drukarce żywicowej ;)

Wrzuciłem maxxxa ME pro nie dotykając Gearbox. Czyli lata na oryginalnej dyszy. Używam midcapy od G&G G2. Aczkolwiek hulało mi na magazynkach od Ameoby i moich wysłużonych MAG. A miałem zestaw całej pneumatyki od AirsoftParts.Cz która u kumpla w ICS na lufie 510mm i włożonym maxxem MI zwiększyła moc o 0.75J. :D 

A mi się zachciało HPa (czekam już na paczkę) 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...