Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Cylinder, brak szczelności.


Recommended Posts

Witam. Panowie i Panie również, jeżeli są :) Jak można wyczytać wcześniej po moich postach, składam gearbox od nowa. Usunąłem stare podkładki(mosiężne) i zakupiłem nowe stalowe modify. Przy długości mojej lufy tj. 275mm zdecydowałem się na zakup zestawu cylindra do G36C z modify. I tutaj mała niespodzianka... Po zamontowaniu głowicy tłoka(na starym tłoku) i wciśnięciu go do cylindra(przy zatkaniu wylotu z jego głowicy) wchodzi bez żadnego oporu. Nie ma w ogóle szczelności. Myślałem, że trzeba to nasmarować, ale stare części wyczyściłem i po złożeniu szczelność miałem. No porażka. 

Link to post
Share on other sites

Znajomy zamówił kiedyś zestaw bore up tornado. Całość, czyli tłok, głowica tłoka i cylinder z głowicą. Jak składał zestaw to nie wiedział o co chodzi bo tłok wpadał do środka, dosłownie. BU - bore up, rozpręża się podczas wykonanego szybko cyklu w gearboxie. Tak to rozumiem bynajmniej :) sprawdź czy przypadkiem nie zamówiłeś zestawu BU.

Link to post
Share on other sites
10 godzin temu, Trybik152 napisał:

BU - bore up, rozpręża się podczas wykonanego szybko cyklu w gearboxie. Tak to rozumiem bynajmniej :)

Że co....? 

Bore up to poszerzone średnicę głowic, cylindra i dyszy (dyszy nie zawsze). 

Lukas1234, wymień oring na głowicy tłoka na większy. 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...