Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Nietypowy wybór snajperki- Pomocy


Recommended Posts

Witam :) na wstępie-
Nie jestem osobą początkującą, strzelam się już kilka lat i przerobiłem kilka replik w tym l96 na mancrafcie i masę automatów typu ,,m4" czy ,,Ak"  + strzelby i boczniaki różnorakiego kalibru.

Poszukuje dość nietypowej snajperki/para snajperki a mianowicie:

Musi być krótka, tak plus minus 900 mm.
Nie może mieć wystającego magazynka no chyba że w wersji bullpup'ie lub w chwycie pistoletowym.
Front musi być dłuższy od kolby licząc od spustu.
Gazówka Elektryk lub spring - obojętne
Fps max 550 
Niezawodność i celność 
Nie szukam snajperki za 400 zł i wiem że trzeba tuningować aczkolwiek wolał bym się wyrobić w 3800 zł :)

Na oku ze względu na wymiary mam: 
Ruger mk1 CARABINE 
MB-02G od well 
TAC 6 SL
Ciężko znaleźć coś z takimi normami z lepszych firm :/

I tu mam problem a mianowicie:

Ruger sieje :/  TAC 6 nie ma hopka a o mb02 nie mogę nic znaleźć.
 
Broń będzie wykorzystywana w celach spoterskich, noszona na plecach i używana w razie wykrycia intruza w celu jego cichej likwidacji na dystansie większym niż pozwoli na to karabin szturmowy.
Zależy mi na celności i zasięgu ok 60m więcej mi nie potrzeba :) 

 

 

Obecnie biegam z KAC PDW BI-8002 (400fps + tuning ,,precyzyjny"- lufa etc) oraz H&K USP nbb (290fps) z powodu wykonywanej ,,pracy". Testowo miałem na plecach vsr TM po lekkim tuningu ( za długa ale ekstra sprawa) i ruger'a mk1 carabine (niestety sieje :/).
Mój strzelec obsługuje sr25 po pełnym tuningu (650 fps z powodu norm w grupie) i Desert Eagle nbb (320fps)

Reasumując.. zna ktoś taki karabin (bazę) spełniający powyższe wymogi oraz podatny na tuning w cenie (baza+tuning) max 3800zł ?


PS:
-Nie chce vsr od tm (jest śliczna ale jak miał bym ją skrócić to serce by mi siadło i by było jednego airsoftowca mniej).
-Jak w złym dziale to przepraszam i proszę o przeniesienie do innego.

Edited by MamaBedePro
Link to post
Share on other sites

60m to raczej i karabin szturmowy powinien bez problemu sięgnąć no ale nie o tym post.
Od siebie szczerze polecam SRS od Silverback, wystarczy wymienić sprężynę i już replika gotowa. Osobiście posiadam wersję 16", około 680mm długości całej repliki w tym 420mm lufy wewnętrznej.
Jeżeli serio zależy Ci tylko na tych 60 metrach to Amoeba Striker powinna dać radę jednak ze względu na małą pojemność cylindra może być z tuningiem na "polskie standardy mocowe"
Mogę jeszcze polecić AAC T10 ale tutaj również będzie wymagany tuning.
Repliki od Well lepiej sobie odpuść skoro masz taki budżet

Edited by Herbatkin
Link to post
Share on other sites
16 godzin temu, kowallosv2 napisał:

A gdybyś poczekał do Action Army T11s ? VSR bez kolby i z krótką lufą wydaje się być dobrym rozwiązaniem :)

No kolbę to akurat bym chciał :P  ale połączenie T11s z kolbą od T11 wydaje się być sensowne aczkolwiek nie wiem czy ten magazynek przed spustem nie będzie mi zawadzał :/ (replika będzie wsuwana w przerobiony kołczan na strzelbę)

 

16 godzin temu, Herbatkin napisał:

60m to raczej i karabin szturmowy powinien bez problemu sięgnąć no ale nie o tym post.
Od siebie szczerze polecam SRS od Silverback, wystarczy wymienić sprężynę i już replika gotowa. Osobiście posiadam wersję 16", około 680mm długości całej repliki w tym 420mm lufy wewnętrznej.
Jeżeli serio zależy Ci tylko na tych 60 metrach to Amoeba Striker powinna dać radę jednak ze względu na małą pojemność cylindra może być z tuningiem na "polskie standardy mocowe"
Mogę jeszcze polecić AAC T10 ale tutaj również będzie wymagany tuning.
Repliki od Well lepiej sobie odpuść skoro masz taki budżet

Chodzi mi o super skuteczne 60m :) 1 strzał 1 trup (mniej więcej) :) inaczej bym sobie tym głowy nie zawracał, dlatego też potrzebny mi karabin snajperski :P 
SRS się przyjrzę bo to dość ciekawa propozycja tylko czy da się to cudo wytłumić dobrze.. no nic poszukam :) 
Amoeba i T10 tak jak z T11s wystający magazynek przed spustem może mi przeszkadzać ale popytam może jakiś kumpel ma coś podobnego to sprawdzę.

Dziękuję Panowie za pomoc i podsunięcie tropu :) z pewnością przetestuje wszystkie opcje przed zakupem :P

Link to post
Share on other sites
8 minut temu, MamaBedePro napisał:

SRS się przyjrzę bo to dość ciekawa propozycja tylko czy da się to cudo wytłumić dobrze.. no nic poszukam :) 

Czy SRS da się wytłumić dobrze? W moim stocku z tłumikiem .338 na 3.3J nie słychać strzału z 15 metrów (mam filmik). Dodatkowo można zamontować WASP, który masakrycznie wycisza replikę ,wtedy nawet z kilku metrów słychać lekkie "pięrdnięcie" :P 

Link to post
Share on other sites
7 godzin temu, MamaBedePro napisał:

No kolbę to akurat bym chciał :P  ale połączenie T11s z kolbą od T11 wydaje się być sensowne aczkolwiek nie wiem czy ten magazynek przed spustem nie będzie mi zawadzał :/ (replika będzie wsuwana w przerobiony kołczan na strzelbę)

Ten magazynek pod spustem jest tylko i wyłącznie atrapą :D Można go wyjąć i zalepić czym tą dziurę xd

Edited by kowallosv2
Link to post
Share on other sites

Polecam srs od silverback, nawet wersja 22' jest dość kompaktowa. Jeżeli zależy Ci na rozmiarze to wersja 16' covert jest idealna a mimo to posiada lufe wewnętrzna 420mm. Po przesiadce z mojego vsr to bardzo jestem zadowolony. Cicha, kompaktowa i co najwazniejsze skuteczna, masa części wymiennych ale niestety na stronach zagranicznych.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...