Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wolverine MTW Modular Training Weapon


Recommended Posts

Dział może trochę nie ten ale nie ma jeszcze odpowiedniego.
Zakładam temat o MTW od Wolverine. W kraju jest ich nie wiele wiem o 2 sztukach z czego pierwsza była moja.
Generalnie nie jest to konwersja hpa, a gotowa replika w systemie HPA, jest to coś czego p* nie potrafi od 3 lat wypuścić na rynek a tylko obiecuje że zaraz będzie. Można powiedzieć że jest to PTW w systemie HP. A żeby nie było wczesniej długo użytkowałem systeme PTW piekny system który pokochałem i do tej pory serwisuje ludziom.
Krótko o replice.
Jest to karabinek w zamyśle treningowy czyli bolt catch działa jak w palnym (tylko z dedykowanymi magazynkami). Lower jest "forge", upper jest CNC (wzorowany trochę na karabinkach AR sportowych jak w JP), kolba standard milspec, fronty ris pasują od palnego bez przeróbek (madbulle tez pasują) wyjatkiem jest pistol grip, trzeba lekko zmodować a mianowicie nawiercić otwór na wąż, do tego wystarczy wiertarka i wiertło o odpowiedniej średnicy. No chyba że się zdecydujesz na butlokolbe lub bardzo ładnego buffera na kapsuły co2. Spust, selektor i boltcatch wymaga większych lub mniejszych przeróbek by pasował od wersji palnej. Wszytkie śruby są w standardzie calowym nie metrycznym więc trzeba uważać żeby ich nie poniszczyć (widziałem już zdjęcia z takiej pomyłki). Z racji konstrukcji takiej że sam silnik jest niezaleznie w upperze nie ma problemów takich jak osiowość czy też lekkie luzy na body absolutnie na nic nie wpływają. Wady, replika jest bardzo lekka i to że jest bardzo mały rof na semi (na auto można ustawić od 15 do 35 rps). Z rofem na semi jest tak że niektórzy nie mają problemu a ja i kolega np mamy, nie możemy uzyskać więcej jak 5 kulek na sekundę ( w hicapie tma mam około 9 a czasem więcej, w stokowym mp5k tm mam 12). Gość od Wolverine twierdzi że jest to spowodowane brakim skilla w strzalniu, ale tez się dowiedziałem że sam microswitch jest dłuższy niż np w p* i ma większa drogę pracy no i speżyna w spuście jest dość twarda.
Mój set to:
MTW 10,5'
Regulator Micro Reg od Polarstar
Wąż 42' Redline
Butla Stako 1.5L 4500 psi z regiem Ninja mini.
Najczęstsze pytania są o magazynki, ja kupiłem EPM Od PTS'a, działają idealnie. Oryginalnego nawet nie sprawdziłem leży jak przyszedł z repliką, ale wiem że ludzie mieli z nimi problemy.
Zakres pracy na jedym ustawieniu dyszy:
65~70 PSI kulki 0,25* 1.14J w FPS na 0.2 wychodzi około 340 zależy od warunków atmosferycznych czy chrono
~120 PSI kulki 0,30/0.32* 1,88-1,9J na kulkach 0.20 około 420-430 fps zależy od warónków jak wyżej
*Kulki marki BLS
Sam zakres pracy repliki to 60-140 PSI
Tak więc JC jest niewielki, ale  przy testach na lufie 363 z komorą prowin i różowym maple leafem miałem około 2,5J na 120 psi i kulkach 0,45. Niestety ta komora niezbyt współgra (czasem skoki fps i różnie kręciła), najlepiej sprawdza się stockowa.
Jeśli chodzi o zasięgi to cqb jak to cqb nie jest gigantyczny, ale na ustwieniu pod 1,9J musze przyznać że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony a dodam że jestem dosć wymagający jeśli chodzi o osiągi repliki (używałem kazdego możliwego typu replik więc mam porównanie, prócz gbbr bo to syf).
Tak więc jakby były jakieś pytania to zapraszam i pozdrawiam :)
 

71861675_794152057669757_576092424498053120_n.jpg

Edited by tytanowy88
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...