Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zacinający się tłok w GB


Recommended Posts

Hej, 

Rozebrałem GB by wymienić głowicę tłoka, cylinder i głowice cylindra oraz nasmarowałem trochę zębatki bo były suche (specna core). Złożyłem, nic nie pogubiłem, łożyska założyłem, tłok schowany był przy składaniu.

Po podpięciu baterii oddaję kilka strzałów w semi (z 10) i następny strzał powoduje, że tłok zacina się w losowej pozycji, albo zaraz na końcu GB, czyli prawie napięta sprężyna albo zaraz na początku bądź w połowie. Dzieje się tak na m90, m110 i m130.

Czego to może być wina? Silnika? 

Link to post
Share on other sites

Dokładnie tak. Tłok zostaje w losowej pozycji, a jak chcę oddać strzał to tylko słyszę jak silnik próbuje coś zrobić (bo słychać jakby chciał się obrócić) i na tym się kończy.

 

Jak ściągnę sprężynę, to bez niej silnik daje sobie radę (widzę jak działa dysza), bo przestawiam palcem tłok w najniższą pozycję, i mogę znowu oddać kilka strzałów aż znowu się zatnie. Silnik to stock od Specna Arms Core a batka to 11.1. 

 

Edited by fullje
Link to post
Share on other sites

Meh, nieważne. Za duża wiara w baterię. Wymieniłem na inną i działa bez problemu. Jednak miernik do baterii też może sie popsuć ;D pokazywał o wiele wyższe napięcie niż inny miernik (elektryczny pokazywał 12V, analogowy 10V, przez co nie miał jak uciągnąć sprężyny) 0_o. No nic, batka i miernik w koszu :D Można zamknąc. 

Edited by fullje
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...