Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pierwsza replika


Recommended Posts

Witam, (nie mogłem tego napisać na Jak zacząć więc pisze tutaj) ostatnio przymierzam się do zakupu pierwszej repliki (mam 1000zł) i myślałem o P&J SR-25 i chciałem się zapytać czy to dobra replika na  początek? Jeżeli nie to co moglibyście polecić na początek z snajperek lub para snajperek?

Z góry dziękuje z odpowiedzi.

Link to post
Share on other sites

Polecanie sr'ki od Cymy to narażanie op na zbędne koszta przy ewentualnym tuningu. PJ/AK jest o wiele lepsza opcja z bardzo dużym potencjałem tuningowym. 

 

Na początek sr25 nie jest zbyt dobra repliką ze względów gabarytowych. Wiosłem trudno manewruje sie w lesie. 

Lepszym wyborem byloby jakieś krótkie M110 z przedłużonym gearboxem, ale niestety ciężko o taką replike w cenie do 1k.

Nie kupuj długiej repliki bo nie ma to wiekszego sensu... No chyba, że Ci sie podoba. Klimat jest nie powiem ale bez lunety, dwojnogu to tak troche kiepsko. 

Limit dmr to przeważnie 550fps na 0,2g/2,8J, jeśli nie zamierzasz się bawić w taki tuning to kup zwykłą, szturmową replike. Będzie to wygodniejsze, a osiągami przewyższy stock Sr25 od AK/PJ. Jeśli jednak uprzesz się na SR25 i nie będziesz chciał jej tuningowac to bierz Cyme.

Od siebie polecam Specne Edge. Spoko buda, podatna na tuning oraz całkiem przyzwoite części wewnetrzne. Podstawowy model wyrwiesz za mniej niż 700zł.

Edited by hadesiak1
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...