Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sprężyna do specny edge


Recommended Posts

Będzie za mocna jeśli nje przygotujesz pod nią reszty podzespołów. SP130 Guarder powinna dac około 2,3J, moze i więcej. 

Przede wszystkim trzeba sprawdzić w jakim stanie są części. Zebatki z miejsca bym wymienil. Silnik od biedy moze zostać. Oczywiście wszystko trzeba uszczelnić. Wrzucic miekki zderzak tloka, wykonac korekte aoe tloka, spodkładkować zebatki, przesmarowac itd. 

Sprężynę wymienia się na samym końcu. 

 

Jak chcesz poprawić skupienie i zasieg skuteczny to kup lufę precyzyjna i zrob flathopa. Polecam lufę Da Vinci 6,01 oraz dystanser Prometheus Bridge. Gumkę póki co bym zostawił, wypatroszył ją i zrobił teflonfix. 

Link to post
Share on other sites

SP130 daje 2.3J? Musiałem się pomylić. Mam zamiar zwiększyć fps z stockowych 380 do 400-430 fps. Dlatego użyje SP110 albo SP120 jeśli wierzyć że Guarder nie zaniża faktycznej siły sprężyny. Teoretycznie z opisu wynika że specna wytrzyma SP120, ale czy nie narobi szkód wewnątrz pomimo wytrzymalszych części GB? A co do lufy, firmy: Guarder, Maple Leaf, SRC można którejś z nich zaufać?

Link to post
Share on other sites

SP110 daje troszkę ponad 400fps. SP120 dać powinna ponad 450.

Specna powinna wytrzymać. Oczywiście jest to loteria bo może Ci się trafić np. felerny komplet zebatek, gorszy odlew szkieletu itp. Ale z reguly Specny bez problemu dają radę nawet z mocniejszymi springami. 

 

Ważne by zadbać o wzorową szczelność oraz amortyzację tłoka miękkim zderzakiem. Dodatkowo wypada dopasować dawkę powietrza pod konkretną lufę oraz wagę kulek. 

Podkładkowanie zebatek, korekta AOE tłoka czy smarowanie to już raczej oczywista oczywistość. 

 

Od siebie z najtańszych sensownych luf polecam albo ZCI albo Steelbull. 

 

Edited by hadesiak1
Link to post
Share on other sites
20 godzin temu, Purpul9 napisał:

SP130 daje 2.3J? Musiałem się pomylić. Mam zamiar zwiększyć fps z stockowych 380 do 400-430 fps. Dlatego użyje SP110 albo SP120 jeśli wierzyć że Guarder nie zaniża faktycznej siły sprężyny. Teoretycznie z opisu wynika że specna wytrzyma SP120, ale czy nie narobi szkód wewnątrz pomimo wytrzymalszych części GB? A co do lufy, firmy: Guarder, Maple Leaf, SRC można którejś z nich zaufać?

Do stokowej specny guarder 120 daje równo 420fps 

Nie narobi to szkód ,najtańsza lufa polecana Steelbull . 

 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...