Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kabura dystansowa pod WISTA-94


Recommended Posts

Witam serdecznie,

jak w temacie. Może ktoś ogarniał kiedyś jaka kabura była by najlepsza do pistoletu WIST-94. Wiem, że temat nie do końca związany z ASG, ale fanów militariów jest tu tyle, że nie ukrywam, iż liczę na konstruktywną pomoc. Było by też fajnie, jakby nie była za droga :) 

Z góry dzięki za odpowiedź.

Link to post
Share on other sites

Cześć,

swego czasu (okres pierwszych misji w Iraku - jakoś w 2004 i dalej) ówczesny 1 Pułk Specjalny Komandosów (dzisiejszy JWK) używał do WISTów... kabur Safariland 6004 przeznaczonych do Beretty 92. Chyba też bym poszedł w tym kierunku...

Ewentualnie, wybrałbym wyrób dedykowany: https://miwo-military.com/-produkty/pid,751/Kabura-GE-na-biodro-do-pistoletu-WIST-94

 

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Możesz wybrać to co powyżej wkleił @Yahalom, ale ja bym brał wersję z "napą" bo jakoś do tej nie mogę się przekonać.

Zwróć uwagę tylko na to czy masz WIST 94 czy WIST 94M z szyną w dolnej części szkieletu bo do tej drugiej wersji nie pasuje - mam tą kaburę i nie da rady włożyć tam pistoletu z szyną RIS.

Inne rozwiązanie, z którego korzystam od roku czy dwóch to kabura uniwersalna dostępna na taiwangunie + panel safariland obniżony z aliexpres lub jak Ci się uda to dorwiesz na TG.

Jeżeli będziesz korzystał z oryginalnego zapięcia tej kabury to polecam co jakiś czas dokręcić śrubki zwłaszcza jak będziesz miał ją założoną na miękki pas od munduru wz. 2010 z klamrą fastex.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...