Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Specna Arms SA-E03 przerobienie na E10 PDW EDGE


Recommended Posts

Witam mam problem w doborze części mam https://gunfire.com/pl/products/replika-karabinka-rra-sa-e03-edge-tm-1152221306.html prawdopodobnie jak kupowałem na paragonie nie mam tego rra   chcę ją przerobić na http://redberet.pl/p/37/1152348692/specna-arms-replika-rra-sa-e10-pdw-edge-czarna-seria-m-elektryczne-repliki-asg-airsoft-guns.html 

Nie musi być bardzo celna chodzi tylko o szybkoszczelność i jak najmniejszy rozmiar problem mam taki :

Czy szyna ris z pdw podejdzie do tej mojej tam jest inne mocowanie jaką szynę wybrać 

jaka lufa wewnętrzna (może być z systemy) i zewnętrzna 

Gumka

Komora 

jaki lepszy silnik w tej chwili jest "Standart Torque Motor Long type M130 od specny ( chodzi na batce 7.4 i jest tragicznie na 11.1 bateria jest za mocna 

Jaka bateria lipo 11,1v

czy warto ingerować w gearboxa jeżeli tak to co wymienić i jakie części zakupić 

Sprężyna jest zamontowana  mocniejsz chyba 120 ale pewności nie mam mam jeszcze M90 od specny 

Ogólnie nie strzelam z tej repliki chciałbym sam się pobawić jak zepsuję to się naprawi :) 

Proszę o pomoc. Pozdrawiam 

 

 

 

Edited by cekm
Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, cekm napisał:

chodzi tylko o szybkoszczelność

Wymień zębatki na szybsze oraz silnik na high torque.

 

1 godzinę temu, cekm napisał:

Czy szyna ris z pdw podejdzie do tej mojej tam jest inne mocowanie jaką szynę wybrać 

Podejdzie. Korpusy są takie same. Z nowymi szynami dostaniesz także montaż do nich. 

 

1 godzinę temu, cekm napisał:

jaka lufa wewnętrzna (może być z systemy) i zewnętrzna

Wewnętrzną polecam SteelBull

Zewnetrzą? Krotką do Aeg'a. Polecam Retro Arms, ale lepiej znajdź krótką od Specny. 

 

1 godzinę temu, cekm napisał:

Gumka

Komora 

Komora Maxx Model

Gumka Maple Leaf Macaron

 

1 godzinę temu, cekm napisał:

jaki lepszy silnik w tej chwili jest "Standart Torque Motor Long type M130 od specny ( chodzi na batce 7.4 i jest tragicznie na 11.1 bateria jest za mocna

Dlaczego jest za mocna? 

Silnik np. IFRIT G&G. Do tego zębatki np. 12:1, 13:1, 14,1 bądź 16:1. Rof zależy od wielu czynników. 

 

1 godzinę temu, cekm napisał:

Jaka bateria lipo 11,1v

Zippy, GensACE, Turnigy, DualSky 

 

1 godzinę temu, cekm napisał:

czy warto ingerować w gearboxa jeżeli tak to co wymienić i jakie części zakupić 

Na pewno zębatki.

Wymienić możesz wszystko, kwestia Twojego budżetu. 

Przy wiekszym rofie na pewno do zrobienia będzie short stroke + montaż odpowiednio mocniejszej sprężyny bądź kompensacja aktualnej. 

Do tego koniecznie korekta AOE. 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...