Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Magazynki G3 Begadi


Recommended Posts

Cześć. W dziale ,,zasilanie" czy jakoś tak widziałem amunicję, gazy, coś tam jeszcze ale nie magazynki. Jak nie ten dział to sorry.

Temat taki. Wpadły mi w ręce dwa stalowe, oryginalne, sprawne i nieuszkodzone magazynki G3 od Begadi.

Moje finanse dzięki epidemii ucierpiały na tyle że z pewnością nie będę miał G3 ani w sumie nic no i same magazynki też pójdą ,,pod młotek".

Wiem tylko tyle że Begadi to gruba firma jeśli chodzi o akcesoria do HK. Bieda u mnie to chcę zedrzeć ile się da za te dwa magazynki, jednocześnie nie robiąc z siebie idioty.

Uprzedzam że temat nie stanowi oferty sprzedaży lecz potencjalne źródło informacji od bardziej doświadczonych kolegów ile takie dwa, porysowane, poza tym idealne magazynki mogą być warte.

Są to low lub mid capy.

Pozdrawiam.

Edited by German_Gun_Fan
Link to post
Share on other sites

Dobrze zrozumiałeś treść pytania. Nie obchodzi mnie to ile kto będzie chciał zapłacić lecz ile są warte. Begadi nie kupisz ani u partaczy z krakowa ani na gunfire ani nigdzie. Nigdzie. Pojawiły się niedawno 3 sztuki z pourywanymi zaczepami. Czyli tak jakby się nie pojawiły. Jak ktoś bardzo ceni korzystanie z G3 to lepszych mieć już nie może. Stąd pytanie, bo może jeszcze są tu ludzie co kojarzą firmę ww wspomnianą oraz takie sprzęty jak SAR Taktik Rifle, TM i takie też mają.

Prościej. Masz G3, oczko w głowie, nawet na bazie JG, utopiłeś morze kasy żeby to było DMR i biegasz jak nie powiem kto z grzechotkami. Możesz mieć najlepsze magazynki które można naładować jak ostre (ilość amunicji) lub po prostu nie grzechotać i wobec tego ile możesz za nie zapłacić? Biorąc pod uwagę że na następne takie będziesz czekał, miesiącami,  latami zanim ktoś postanowi sprzedawać (również używane). Pytanie ile takich magazynków w naszym kraju w ogóle jest bo dawno dawno temu kosztowały po 50. Euro. Za sztukę. 

Edited by German_Gun_Fan
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...