Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Cześć,

Tematu takiego nie ma w google więc postanowiłem zadać pytanie na forum, dział też wydaje mi się odpowiedni bo tyczy się to jak najbardziej zasad ASG.

Otóż posiadam replikę pistoletu (wiatrówkę) na śrut stalowy kulisty 4,5mm, moje pytanie brzmi, czy jeśli używałbym śrutu plastykowego 4,5 mm (nazywa się to śrutem, po prostu są to kulki plastykowe jak w ASG tylko o mniejszym kalibrze), to mógłbym strzelać się tym pistoletem na strzelankach ASG? Dlaczego o to pytam? Chcę zobaczyć czy mi ten sport odpowiada, uważam to za najlepszę opcję na takie sprawdzenie bo nie muszę wydawać na profesjonalną replikę ani bawić sie w pożyczanie. Ogólnie strzelam wiatrówkami i ASG chciałbym traktować jako odskocznie i trening taktyczny raz na jakiś czas, niekoniecznie łądując w to pieniądze. W ogóle spotkał się już ktoś z takim rozwiązaniem? Jeśli tak to proszę o podzielenie się zdaniem.

Ten "śrut" plastikowy: 

5707843057059103200
Śrut plastikowy BB ASG Blaster 4,5 mm 1000 szt. (17939) (Śruty)
Śrut plastikowy BB ASG Blaster 4,5 mm 1000 szt

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Były takie tematy, można też użyć szukajki na forum nie tylko googel np: https://wmasg.com/pl/forum/topic/169425-wiatrówka-jako-asg-bersa-thunder-pro-9?tab=comments

W skrócie:
Żaden organizator nie dopuści wiatrówki do rozgrywki, nawet jak jakimś cudem będzie to się mieściło w limitach dżuli ASG.
Pójdź na strzelankę gdzie można wypożyczyć replikę.
A czy słyszałem o takich rozwiązaniach? Tak, w Rosji się z wiatrówek strzelają, w Polsce może to się skończyć donosem na policję.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...