Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G&g GC16 VS Arcturus AR15


Recommended Posts

Cześć! Jak w temacie. Budżet około 1200-1300zl. Znalazłem w sumie trzy możliwości : G&G GC16, Arcturusa z serii AR15 w stali i Arcturusa z serii AK też w stali. Który model będzie najlepszy? G&G to wiadomo, wyższa półka i ma mosfet, Arcturusa miałem przez chwilę w rękach z serii AK i spasowanie to był miód. Kompresja w arcturusach podobno jest genialna a i gearbox całkiem dobrze chodzi. Co wybrać, może jest jakaś lepsza opcja do wyboru w tym przedziale? Dzięki za pomoc! 

 

 

Link to post
Share on other sites

Mam AK-12 Arcturusa i jest miodzio. Nic nie ruszałem w stocku, dobry zasięg i skupienie. Sporo bajerów technicznych, GB ma wzmocniony szkielet w newralgicznych punktach. Magi podają do ostatniej i mają opcję przełączenia 130/30 kulek. Wymiana sprężyny to 20 sekund bez narzędzi. Jedyny minus to, może akurat w moim egzemplarzu, krzywa górna szyna RIS na ostatnich kilku cm z tyłu, opada po prostu na jedną stronę :D Nie ma to dla mnie większego znaczenia, mam kolimator zamontowany na wysokości magazynka, tam jest ok. Ogólnie 9/10

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...