Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Cebus

Użytkownik
 • Content Count

  121
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

1,095 profile views
 1. Mam AK-12 Arcturusa i jest miodzio. Nic nie ruszałem w stocku, dobry zasięg i skupienie. Sporo bajerów technicznych, GB ma wzmocniony szkielet w newralgicznych punktach. Magi podają do ostatniej i mają opcję przełączenia 130/30 kulek. Wymiana sprężyny to 20 sekund bez narzędzi. Jedyny minus to, może akurat w moim egzemplarzu, krzywa górna szyna RIS na ostatnich kilku cm z tyłu, opada po prostu na jedną stronę :D Nie ma to dla mnie większego znaczenia, mam kolimator zamontowany na wysokości magazynka, tam jest ok. Ogólnie 9/10
 2. Cebus

  CZ-805 ASG/DK

  Czyli trzeba poczekać na modyfikacje producenta jak to było ze Scorpionem :)
 3. TM. Cybergun daje radę ale dla mało wymagających.
 4. Okazało się, że mój egzemplarz ma w standardzie wzmocnioną i łożyskowaną prowadnicę sprężyny :)
 5. Chwila kombinacji z kablami i wtyczką. Pasuje. http://azteko.pl/ipower-akumulator-li-po-1200mah-11-1v-20c-dekiel-ak-beryl-mp5k-amoeba-p-10565.html
 6. Cebus

  Militaria.pl

  Mają to w ofercie, więc wypadałoby żeby wykazali choć odrobinę profesjonalizmu. W sklepie na Oławskiej we Wrocławiu ekipa jest z łapanki to chociaż niech centrala się przyłoży. Tymczasem odebrałem dzisiaj zamówienie! Szczęśliwie zawartość się zgadzała, w ramach rekompensaty dostałem dodatkowo ''chustę wielofunkcyjną'' i dwie smycze z dumnym logo firmy :icon_lol: Chusta sama w sobie bardzo fajna i dobrze wykonana. Niestety pudełko repliki było strasznie zmęczone, nie wiem gdzie oni to trzymali... Militaria.pl częściowo okupuje winy ale na to, że coś tam jeszcze kupię nie mają co liczyć.
 7. Cebus

  Militaria.pl

  Ostatnie zakupy w Militaria.pl Dnia 25.07 w poniedziałek chwilę po 9:00 złożyłem zamówienie na Scorpiona Evo 3, 4 magi do niego i bransoletka z paracordu. Całość na kwotę prawie 2 tys. zł. Wybrałem opcję odbioru w jednym z salonów. Sklep deklaruje, że w ten sposób paczka będzie na mnie czekać następnego dnia. We wtorek zamówienie dalej widniało jako ''w realizacji''. BOK wyjaśnił, że mieli awarię systemu przez weekend (jasne...) i dlatego są opóźnienia a paczka będzie do odbioru w środę. W środę status dalej pozostał ten sam, po telefonie do BOKu dowiedziałem się, że niestety ale brakuje j
 8. Cebus

  Taiwangun.com

  Zamówienie na drugi dzień gotowe do odbioru w punkcie UPS. Pancerne zabezpieczona paczka z gratisem w środku :) Polecam!
 9. Cebus

  Gunfire.pl

  Przegląd powinien być wykonany bez żadnych kombinacji i tyle. Przy odbiorze pudło zamknięte taśmami przez chińczyka i podsunięta kartka do podpisu, że odebrałem i wszystko ok. Poprosiłem o otwarcie i sam sprawdziłem czy sprzęt jest ok. W ciągu roku zostawiłem u nich ponad 2,5 tys. zł a im się nawet pudła otworzyć nie chciało o sprawdzeniu repliki nie wspominając. Swego czasu w sklepie nie chciano mi podpiąć baterii pod replikę, żeby sprawdzić czy egzemplarz który chcę kupić jest sprawny. Ugięli się dopiero gdy chciałem zrezygnować. Słabo.
 10. Cebus

  Gunfire.pl

  Gunfire nie przeprowadza przeglądów zerowych replik, nawet ich nie odpakowują. Pół biedy jak kupujesz na miejscu, można sprawdzić samemu. Minus dla sklepu ode mnie.
 11. Cebus

  Azteko.pl

  Zamówienie złożone 18.08, wysłane 25.08, dziś w paczkomacie. Po złożeniu zamówienia telefon ze sklepu, że model kolimatora, który w zamówiłem jest niedostępny i czy chciałbym wybrać któryś w zamian. Całość przedłużyła się dlatego, że zamówiłem do tego magazynki do MP9, na które trzeba było czekać. Paczka dobrze zabezpieczona.
 12. Jak znajdziesz i dokupisz to ma.
 13. Na tajwanganie jest o ponad 100zł tańszy... W GF i tak musisz czekać aż go przyślą z głównego magazynu.
 14. W Famasie regulacja hopsiup jest pod zdejmowaną zaślepką wyrzutnika łusek. Łatwo się dostać i wyregulować. Gorzej z wymianą gumki, długo się to rozbiera, pełno śrubek, cięzko to złożyć do kupy.
 15. Sportline to wersja od ASG. Lepiej kupić taniej JG, sprzęt ten sam.
×
×
 • Create New...