Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Broń krótka. Polecane, sprawdzone.


Recommended Posts

Z Radzieckich to chyba tylko TT-33 mimo wprowadzenia w latach pięćdziesiątych Makarowa TT utrzymał się w służbie jeszcze długo po upadku Związku Radzieckiego. A co do producenta replik ASG to jest dwóch WE i SRC(SRC wypuścił dwie wersje na green gas i CO2) ale osobiście nie miałem z nimi do czynienia więc w tej kwestii się nie wypowiem.

Link to post
Share on other sites

Tak jak pisał Grisza, TT-33 będzie pasować najlepiej. Również nie miałem, ale celowałbym w SRC, bo to solidna marka. Za to miałem parę klamek od WE i nie jestem zadowolony. Hopek słabo lub w ogóle nie podkręca. Magi potrafią się rozszczelnić po 2 strzelankach. Taka tendencja utrzymuje się przy wszystkich ich replikach, które nie są Glockami.

Z innej beczki, jakbyś jednak chciał dwie klamki kupić to Makarow od KWC jest moim zdaniem solidnym wyborem.

Link to post
Share on other sites

Nawet nie wiedziałem, że SRC wypuściło wersję na CO2. Mam na GG i niestety jak jest chłodno to się nie spisuje a tu wszystkie gry z frontu wschodniego są w zimne pory lekko mówiąc :) . Winowajcą jest zapewne malutki magazynek, który przez to się mocno wychładza przy strzałach. Przypadłość podobna jak w 1911.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...