Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Dr Klauss

Użytkownik
 • Content Count

  84
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Moja francuska technologia pokazała po wejściu do auta 42* Telefon pomio schowana w schowku nie dawał sie dotknąć od nagrzania :) Idealne warunki żeby założyć na siebie trochę wyposażenia i biegać po lesie! Dziękuję za wysiłek przed, w trakcie i po imprezie organizatorom. Chwała Bawarczykom. Mogliśmy wrócić do domów i cieszyć się: Grubymi kobietami trzymającymi grube antały piwa, obwieszone grubymi pętami kiełbasy. Do zobaczenia!
 2. Hmm... opisujesz sytuację dla mnie trudną. Dość śliską i niejednoznaczną. Masz rację z jednej strony można zagrać na cierpliwość i nieugiętość (bo co mi tam; poczekam). I tu wchodzi w grę zdrowe (bardzo trudne do zdefiniowania; ze względu na dynamikę scenariusza i jego sytuacji) podejście do gry. Gdy byłem profesorem w I edycji Ośmiornicy, uznałem że wejście w koalicję z aliantami nie wchodzi w grę. I poniosłem najsurowszą karę za to. Nie żałuję jako postać; jako gracz tak. Bo mogłem to lepiej rozegrać; ale to myśli post-factum. I wdg mnie, na papierze sytuacja którą opi
 3. W temacie kolorów: Żółty i czerwony oponent który jest niedotykalski. W tedy rozwiązuje się przeszukanie przez palcowanie. Pokazuje palcem na konkretną kieszeń i deklaruje że ja przeszukuje. Pokazuje dokładnie lewego buta i deklaruje że go sprawdzam. Wskazuje na pistolet i deklaruje jego rozbrojenie (posiadacz repliki nadal ma ją w dłoni - niech sam ją sobie zepsuje). I tak dalej i tak dalej. Cała amunicja i przedmioty in-gamowe wpadają w moje ręce.
 4. Dobry wieczór Błędem jest drodzy Panowie zakładanie sukcesu gry jako takiej przy stosunku 50:50 LARP-ASG. Przeszedłem drogę krzyżową na forach i sporach FB na ten temat i muszę oddać rację owym oponentom. Projekt gry zaczyna się od decyzji: gra zakłada strzelanie ze wszystkimi jej konsekwencjami związanymi z odgrywaniem swojej postaci. I tutaj kluczem jest słowo "odgrywanie". Nie jestem Jarkiem "Klaussem" w jakiś ciuchach. Tylko postacią która ma inną osobowość, plany i znajomości; nie zna znajomych "spoza gry". Zna postacie biorące udział w scenariuszu. Zabawa polega na tym że
 5. Jak jeszcze ktoś pogrywa w HLL to moj steam: iwan100 discord: iwan100#4938 do zobaczenia na serwerach
 6. Witam Jak w tytule. Przy czym, chciałbym prosić o poradę. Co wybrać z pistoletów by pasowała do okresu drugiej wojny i inwazji na Afganistan? Czy takie połączenie jest możliwe? :) Sprawdzone modele i producenci?
 7. Cześć, robię mały materiał dla Youtubów opowiadający o naszej grze. Proszę o przedstawienie w miarę możliwości chronologicznie jakie oddziały gdzie zostały wprowadzone do gry. Gdzie się przemieszczały i gdzie dochodziło do głównych starć. Podział dzienny i nocny. Chciałbym stworzyć z tego w miarę czytelny obraz całej gry, a nie wycinek z perspektywy pierwszej osoby. Wymieszam to z zdjęciami i powinno wyjść z tego ciekawy materiał promo dla naszego hobby.
 8. Jest zapisane jak sądzę pełno chłopa na Normandię. Zbierzmy się i zróbmy z tego materiał? Jest nas tylu że myślę że ktoś zna kogoś od kręcenia iventów. Byłbym skłonny dopłacić do wpisowego żeby zrobić z naszej gry fajny obraz. Jest okazja, jest ekipa, jest zabawa. To jak, pomożecie?
 9. Trochę ironia, trochę "czarny" humor :) Dziwię się zwyczajnie. Wchodzę w postać związaną z supportem i ja się dobrze bawię. Zwłaszcza jak uzyskam trafienie z lugera. Polecam.
 10. Sanitariusz x 4 Co jest nie tak z tą funkcją? :D Nie strzelasz; dużo biegasz; turlasz kostką; nosisz białe, długie plątające się bandaże; odgrywasz "pomoc". Super zabawa!
 11. Po tej misji najpewniej smutni panowie z czaszkami przypłyną z całym oddziałem, czołgiem, zwiadem lotniczym i psami :D
 12. Kto realizował ten materiał? Według mnie to jest to czego potrzebujemy na "pierwsze spojrzenie" na ASH wśród szerokiego społeczeństwa. 1. Trwa mniej niż 3 minuty (czyli statystyczny oglądacz youtubów zgodzi się na obejrzenie tego materiału. Nawet jeśli nie zna tematu) 2. Ładnie zmontowany 3. Mało niemców :p
 13. Lee - świetna relacja :)
 14. Zakaz obejmuje także sprzedaż i promocje "przedmiotów krzywdzących" dlatego nawet fani sportowych i LARPowych przedmiotów mają problem. Nie można nazywać części rzeczy po imieniu: nóż - krajacz łuk - miotacz patyków itp. (dotyczy FB)
 15. Urodziło się jeszcze jedno zagadnienie. Skoro było dobrze. To co się wydarzyło że jest stan obecny? Z czego wynika odpływ graczy / nie pozostanie / zrażenie się nowych? PS: absolutnie zakochałem się w tym czołgu. Co to za podwozie? Jak zbudowana obudowa?
×
×
 • Create New...