Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Dr Klauss

Użytkownik
 • Content Count

  79
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam Jak w tytule. Przy czym, chciałbym prosić o poradę. Co wybrać z pistoletów by pasowała do okresu drugiej wojny i inwazji na Afganistan? Czy takie połączenie jest możliwe? :) Sprawdzone modele i producenci?
 2. Cześć, robię mały materiał dla Youtubów opowiadający o naszej grze. Proszę o przedstawienie w miarę możliwości chronologicznie jakie oddziały gdzie zostały wprowadzone do gry. Gdzie się przemieszczały i gdzie dochodziło do głównych starć. Podział dzienny i nocny. Chciałbym stworzyć z tego w miarę czytelny obraz całej gry, a nie wycinek z perspektywy pierwszej osoby. Wymieszam to z zdjęciami i powinno wyjść z tego ciekawy materiał promo dla naszego hobby.
 3. Jest zapisane jak sądzę pełno chłopa na Normandię. Zbierzmy się i zróbmy z tego materiał? Jest nas tylu że myślę że ktoś zna kogoś od kręcenia iventów. Byłbym skłonny dopłacić do wpisowego żeby zrobić z naszej gry fajny obraz. Jest okazja, jest ekipa, jest zabawa. To jak, pomożecie?
 4. Trochę ironia, trochę "czarny" humor :) Dziwię się zwyczajnie. Wchodzę w postać związaną z supportem i ja się dobrze bawię. Zwłaszcza jak uzyskam trafienie z lugera. Polecam.
 5. Sanitariusz x 4 Co jest nie tak z tą funkcją? :D Nie strzelasz; dużo biegasz; turlasz kostką; nosisz białe, długie plątające się bandaże; odgrywasz "pomoc". Super zabawa!
 6. Po tej misji najpewniej smutni panowie z czaszkami przypłyną z całym oddziałem, czołgiem, zwiadem lotniczym i psami :D
 7. Kto realizował ten materiał? Według mnie to jest to czego potrzebujemy na "pierwsze spojrzenie" na ASH wśród szerokiego społeczeństwa. 1. Trwa mniej niż 3 minuty (czyli statystyczny oglądacz youtubów zgodzi się na obejrzenie tego materiału. Nawet jeśli nie zna tematu) 2. Ładnie zmontowany 3. Mało niemców :p
 8. Lee - świetna relacja :)
 9. Zakaz obejmuje także sprzedaż i promocje "przedmiotów krzywdzących" dlatego nawet fani sportowych i LARPowych przedmiotów mają problem. Nie można nazywać części rzeczy po imieniu: nóż - krajacz łuk - miotacz patyków itp. (dotyczy FB)
 10. Urodziło się jeszcze jedno zagadnienie. Skoro było dobrze. To co się wydarzyło że jest stan obecny? Z czego wynika odpływ graczy / nie pozostanie / zrażenie się nowych? PS: absolutnie zakochałem się w tym czołgu. Co to za podwozie? Jak zbudowana obudowa?
 11. Na portalu FB obecnie trwa dyskusja która odgrzewa kotleta. Przy okazji niesiony emocjami z Kryształu Szczęścia wkładam kij w mrowisko. Wstawiam tutaj, bo łatwiej mi tu uporządkować chaotyczną myśl i jest bardziej czytelne. Moje subiektywne wnioski: ASH jest niszowe. Ludzie potrafią zebrać kasę 2000zł+ na zbroję, kolczugę, gumiate miecze i tak dalej na imprezy fantasy. Żeby móc walić się po garnkach na polach bitew i LARPić się w między czasie w wioskach i miastach w których jest(!) osobne życie. Moim zdaniem jest popyt w narodzie na zabawę. Bo to jest ko
 12. SZUKAM W posiadaniu mam BAR-10 [JG367] Problem: przyrządy celownicze. Mam na moim modelu tylko szynę ris. A że jakakolwiek luneta to zaraz usłyszę że snajper i że ten czterotakt nie może grać. To czy jest jakiś "Przyrząd Celowniczy Na Szynę RIS" ? Nie wiem, nie znam się. Pytam. Z ukłonami Klauss
 13. Vi saluto amici Choć profesora już nie ma z nami, pozwolę sobie opisać ostatnie wydarzenia z perspektywy trzeciej osoby. ---------------------------- Przybycie na wyspę było aktem odwagi i wiary. Wyruszając z Sycylii niebo było wzburzone, podróży towarzyszyły silne burze i wiatry co groziło zatopieniem jednostki jeszcze przed dotarciem. Szczere powierzenie misji Świętemu Calogero odniosły widoczne znaki. Sama wyspa była sucha i pozostawiona poza zasięgiem wrogiej natury. Jakże złudne było wrażenie że patron wyspy chce by odkryto jego tajemnice. Wspaniali Niemieccy komp
 14. Celem koordynacji pakunków na naszą wycieczkę na wyspę. Sugeruję zebrać się na FB: Jarosław Iwański
 15. Witam Kupię (osobiście spotykając się na Normandii) 2-3 magazynki do BAR 10 https://gunfire.com/pl/products/magazynek-do-bar-10-jg367-1152192084.html Lub poczta i inne metody/sposoby. (chyba że są zamienniki o których nie wiem)
×
×
 • Create New...