Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ICS pluje kulkami po wymianie gumki Hop-Up


Recommended Posts

Cześć,

Posiadam replikę ICS CXP Mars Komodo, jakiś czas temu zakupiłem gumkę HOP-UP 70° SUPER MACARON [Maple Leaf], oraz dystanser Omega, również od tego samego producenta. Po założeniu tego zestawu replika strzela (jest dźwięk strzału) ale kulki nie lecą, potrafi też wypluć kulki ale to tylko na max 5 metrów. Po założeniu seryjnej gumki oraz dystansera wszystko wraca do normy. Znajomy ma dokładnie tą samą replikę i w tym tygodniu oddał ją do serwisu w celu założenia tej samej gumki i dystansera. U niego działa wszystko w porządku, na nic nie narzeka. Czy ja robię coś źle?

Link to post
Share on other sites
9 godzin temu, Huba_lbn napisał:

Też mam taką gumkę i dystanser w ICS.

Po prostu coś źle składasz. Zobacz po zlożeniu czy jest regulacja hu.

Regulacja hopki działa normalnie, widać jak ten "cycek" wychodzi po podkręceniu. Tylko dziwi mnie dlaczego na tej gumce kulki blokują się w komorze,  a na starej jest gitara. 

Link to post
Share on other sites
W dniu 3.10.2020 o 20:37, Mardo97 napisał:

Regulacja hopki działa normalnie, widać jak ten "cycek" wychodzi po podkręceniu. Tylko dziwi mnie dlaczego na tej gumce kulki blokują się w komorze,  a na starej jest gitara. 

Może być wina kołnierza, najlepiej  mieć kilka gumek i testować która najlepiej wypada . 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...