Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam planuje zacząć swoją przygodę z HPA ale nie chce wydawać od razu mega wielkich pieniędzy stąd moje pytanie jaki silnik, butle reduktor etc. polecacie jak najtaniej (tak wiem jak to brzmi) zależy mi także aby silnik był w miarę mały ponieważ będę go wkładał do mp7

Link to post
Share on other sites

Co masz na myśli przez "tanio"? Mógłbyś na przykład podać kwotę, w której chcesz się zamknąć. Ogólnie, jeśli chcesz najtaniej złożyć konwersję hp to musisz polować na używki. Innej opcji raczej nie ma. 
Ten silnik chcesz sam wstawiać do mp7? Tam jest potrzebna niezła rzeźba, robiłeś "risercz"?

Link to post
Share on other sites

Z własnego doświadczenia powiem że na HPA się nie oszczędza. Zawsze bokiem wtedy wychodzi i wnerwia bardziej niż cieszy ;)

Przez "nie oszczędza" mam na myśli nie kupuj tandety.  Np regulatora mancrafta (straciłem zawór Ninja SLP za 250 pln i regulator 250 pln, w sumie to ten zawór SLP jak się okazało nie był mi w ogóle potrzebny a nawet był niewskazany ale byłem zielony jak trawa na wiosnę w temacie HPA więc powiedzmy ze nie mam do siebie przesadnej pretensji, szkoda tylko ze kupiłem dwa XD ).

Jeśli masz konkretne pytania o konwertowanie MP7 do HPA to łap Gajosa, on ma takie dwie sztuki z nimi lata jak szalony zając po rózniastym CQB. Czasem w dualu ;)

Tu masz linka do jego kanału.

https://www.youtube.com/channel/UC7V55ZTFLCDtlSac7MscyRw

Edited by _Czarny_
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...